Pārvērtību šova Renātei vīra reakcija uz īso kleitu bijusi negaidīta

Šonedēļ šovā ”Stilistu kaujas” uzmirdzēja jaunā māmiņa Renāte Zīle no Rīgas, un raidījuma skatītāji bija liecinieki ne tikai krāšņām sievietes pārvērtībām, bet arī domstarpībām, kas tērpa dēļ uzvirmoja viņas un mīļotā vīrieša starpā.

Renāte un Reinis Zīles ir jauns laulāts pāris, kuru dzīves centrā šobrīd ir mazā meitiņa Rebeka. Drīzumā abi svinēs kāzu otro gadadienu, un tieši šī iemesla dēļ 20 gadus veco sievieti mīļotais bija pieteicis šovam.

Par labāko Reinis atzina dizaineres Daces Krieviņas-Bahmanes izveidoto tēlu, bet lielāko kritiku izpelnījās stilistes un blogeres Lauras Valutas izvēlētā kleita, kurā ieraugot sievu, Reinis bez liekas kavēšanās paziņoja: ”Nebūs. Par īsu. Šī kleita diemžēl man nepatīk.” Vairāk par notikumiem šovā, lasi šeit!

Kā pēc šova Skaties.lv atklāj Renāte, vīra reakcija, ieraugot viņu Lauras izvēlētajā tērpā, bija pārsteigums viņai pašai: ”Es no viņa neko tādu negaidīju. Viņš iebilda pret mini kleitām, bet tā nu galīgi nebija mini kleita.”

”Teikšu godīgi, man skapī garo kleitu nemaz tik ļoti daudz nav – divas trīs. Pārējās man ir līdz celim vai pāri tam. Es pati biju šokā par to, ka īsā kleita viņam pēkšņi nepatīk,” to, ka garderobē tērpi, kas atsedz kājas, noteikti nav deficīts, stāsta Renāte.

”Kā es jau šovā teicu, kleita, ko Reinis man uzdāvināja, ir tikpat īsa,” saka šova dalībniece.

Filmēšanās brīdī Renātei tieši vīra kritizētais tērps paticis visvairāk, tomēr, skatoties šovu TV, visvairāk tomēr uzrunājis Aleksandra Pavlova izvēlētais tērps: ”Patika kā koptēls. Elegants un pavasarīgs. Kā vīrs skaidroja, viņam nepatika dzeltenās kurpes, bet košā kleita viņam patika.”

Renātei dalība pārvērtību šovā ne tikai ļāvusi uz sevi paskatīties no malas, bet arī sniegusi kādu vērtīgu atziņu.

”Es ikdienā dekoratīvo kosmētiku praktiski nelietoju. Tagad, paskatoties uz sevi no malas, es saprotu, ka patiesībā neizskatos nemaz tik slikti, kad esmu uzkrāsojusies,” smaida Renāte. ”Man vienmēr ir bijis uzskats, ka esmu skaista arī bez dekoratīvās kosmētikas, bet, uzliekot grimu, ir labāk.”

”Man ir sejas ādas nepilnības, ko es gribētu noslēpt, bet no rītiem pirms došanās uz darbu man nav laika to izdarīt. Tāpēc tagad šķiet, ka man vajadzētu nedaudz agrāk celties un tomēr uzlikt kaut ko uz sejas,” saka šova varone.

Kļūstot par māmiņu, daudzas sievietes aizmirst par sevis lutināšanu ikdienā, un Renāte nav izņēmums. ”Man tam nav laika. Es strādāju piecas dienas nedēļā un pa brīvdienām man gribas vienkārši atpūsties, mājās sēžot dīvānā vai izejot ārā pastaigāties.

Vienīgais, kā es sevi lutinu, ir pastaigas svaigā gaisā, bet, lai teiktu, ka man ir laiks SPA kūrēm vai kam tādam, tas nebūs par mani, lai arī to ļoti, ļoti gribētos,” teic jaunā māmiņa.