Pārvērtību šova Gunita un Rolands skaidro, kādēļ nolēmuši šķirties

Pārvērtību šova Gunita un Rolands skaidro, kādēļ nolēmuši šķirties
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Pagājušās nedēļas izskaņā negaidīti par šķiršanos paziņoja TV3 pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas” iepazītie Gunita Bižāne un Rolands Afanasjevs, un pāra lēmums izrādījies pārsteigums pat abu draugiem. Nu viņi skaidro, kādēļ nolēmuši katrs iet savu ceļu.

Kā Skaties.lv iepriekš klāstīja pārvērtību šova skaistais pāris, abi nolēmuši šķirties, jo ”katram tomēr ir atšķirīgs domu gājiens”. Vairāk lasi šeit!

Nu Rolands un Gunita atklāj, ka šaubas par abu kopīgo nākotni parādījušās šopavasar, kad līdz ar pandēmiju visa pasaule tika uzlikta uz pauzes un rezultātā mainījās pāra ikdiena.

Kopdzīve īpaši saasinājusies pēdējā mēneša laikā, kad ikdienas dzīvē uzvirmojuši strīdi un nesaskaņas, un burzīšanās diendienā plecu pie pleca attiecībām izrādījies liktenīgs pārbaudījums.

”Nolēmām katrs iet savu ceļu. Tā būs vieglāk,” Skaties.lv atklāj Rolands, norādot, ka diemžēl viņi ierindojami starp tiem pāriem, kuru attiecības, kā prognozēja speciālisti, neizturēs dīkstāves slodzi.

Tāpat viņi atzīst, ka pēc gandrīz divu gadu draudzēšanās abiem nokritušas rozā brilles un nu viens otru ieraudzījuši patiesajā gaismā. ”Rozā brilles ir visiem, un mums tās tagad ir nokritušas. Dzīvē tā notiek,” saka vīrietis

Gunita spriež, ka par abu šķiršanos daudziem draugiem ir žēl. ”Daudzi bija priecīgi, ka bijām kopā. Bija bildinājums, bet kāzas nesagaidījām – tas daudzus pārsteidz,” tā Gunita.

Kā abi uzsver, lēmumu par šķiršanos tomēr labāk pieņemt ātrāk nekā vēlāk.