Pārvērtību šova Gunita pēc šķiršanās sākusi ar kādu tikties

Pārvērtību šova Gunita pēc šķiršanās sākusi ar kādu tikties
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Ar priecīgiem jaunumiem padalījusies TV šova ”Stilistu kaujas” dalībniece Gunita. Divas nedēļas pēc attiecību iziršanas ar līgavaini Rolandu sieviete Skaties.lv ziņo, – viņas dzīvē uzradies kāds puisis, bet ar attiecību veidošanu viņa nolēmusi nesteigties.

Jūlija sākumā negaidīti par šķiršanos paziņoja TV3 pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas” iepazītie Gunita Bižāne un Rolands Afanasjevs. Pāris skaidro, kādēļ nolēmuši šķirties.

Kā tagad Skaties.lv atklāj Gunita, viņas dzīvē uzradies kāds simpātisks jaunskungs.

”Vēl nevaru teikt, ka tas ir mans īstais cilvēks, jo mums ir tā, ka mēs virzāmies lēnām, ne tā kā man bija ar Rolandu, kad viss notika ļoti strauji. Šoreiz pirmo reizi randiņā bija pastaiga. Bija karsta diena, varēja nopeldēties.

Šosestdien atkal tiekamies. Padomā ir jau kas romantiskāks – plānojam, – aiziesim uz kino vai ko tamlīdzīgu. Iepriekš nebija ar puķīti atnācis, jo bija aizmirsis – viņam bija daudz darba,” Skaties.lv stāsta Gunita.

Kā atklāj 26 gadus vecā Gunita, puiša vārds ir Jānis, un viņš par sievieti ir vecāks vien divus gadus. Abi iepazinušies, pateicoties draudzenei, kuru Gunita ieguvusi krīzes centrā, uz kuru viņa pārcēlusies pēc šķiršanās no Rolanda.

”Viena meitene krīzes centrā man piedāvāja paciemoties pie saviem draugiem, radiem. Pa dienu pasēdējām, atpūtāmies, pacepām šašliku, un pievakarē atnāca tas puisis.

Sākām runāties par visu kaut ko un beigās aizrunājāmies līdz tam, ka jautāju, vai viņš ir brīvs. Viņš teica, jā, ka varam mēģināt satikties. Satikāmies, izrunājāmies, viņš jau piedāvāja pie sevis dzīvot – viņam ir sava māja, bet es atbildēju, ka man līdz mēneša baigām jānodzīvo krīzes centrā,” iepazīšanās stāstu atklāj pārvērtību šova dalībniece un teic, ka Jānis gatavs viņu atbalstīt kā morāli, tā materiāli.

Tik strauji mesties iekšā attiecībās kā tas bija ar iepriekšējo draugu Rolandu tagad Gunita nevēlas.

”Tas bija par šerpu – iepazināmies un jau tajā pašā dienā pārcēlos dzīvot pie viņa. Īstenībā attiecībās tā nenotiek. Vai nu ar vecumu nāku pie prāta vai kā, bet tik strauji es vairs negribu,” noteic Gunita.

Gunitas draudzene Jāni raksturojusi kā labsirdīgu cilvēku un negribot, lai puisis tiek pievilts.

”Nekur jau nav jāskrien – visa dzīve vēl priekšā. Paskatīsimies, kā mums ies,” saka Gunita un neslēpj apņēmību to, kas reiz bijis, atstāt pagātnē un gaišu skatu raudzīties nākotnē.