”Pa priekšu izplūcieties!” TV3 jaunajā pārvērtību šovā kaislību netrūks

Pievienot komentāru

Trešdien, 5. februārī, kanālā TV3 pirmizrādi piedzīvos jauns pārvērtību šovs ”Stilistu kaujas”, kurā dalībnieces piedzīvos vizuālas pārmaiņas populāro latviešu modes mākslinieku Aleksandra Pavlova, Lauras Valutas un Daces Krieviņas-Bahmanes rokās. Pirmie raidījuma kadri atklāj, ka šovā ies karsti.

Katrs modes eksperts, ņemot vērā dalībnieka pieteicēja ieteikumus un vēlmes, piemeklēs, viņaprāt, atbilstošāko tēlu šova dalībniecēm, un pirmajā raidījumā stilisti saposīs aktrisi un režisori Elzu Gauju, lai viņam godam mirdzētu filmas pirmizrādē. Viņas vīrs, arī režisors Andris Gauja būs iecerējis mīļoto ieraudzīt tēlā, kas nav klasiski sievišķīgs.

Elzas pārvērtības sāksies ar friziera apmeklējumu, un, kā liecina pirmais ieskats jaunajā šovā, modes ekspertiem par dāmas ideālo matu garumu katram būs savs redzējums.

Aleksandrs atzīs, ka viņam patīk frizierim dot uzdevumu sievietēm griezt matus, un ierosinās Elzas matus īsināt līdz zoda līnijai. Pret tik kardinālām pārvērtībām iebildīs gan Elza pati, gan abas modes mākslinieces Dace un Laura.

”Pa priekšu savā starpā beidzot izplūcieties!” vienoties par labāko matu garumu raidījuma varonei ierosinās pašmāju pārvērtību šovu skatītājiem pazīstamais frizieris Aigars Bajārs.

Par kādu kompromisu būs vienojušies modes mākslinieki, kādos tēlos raidījuma noslēgumā uzmirdzēs Elza un vai kaut kas būs pa prātam viņas vīram, skaties jau trešdien, 5. februārī, plkst. 21.35 kanālā TV3!