”Nekādas romantikas nebija.” Brazīliešu reperis Felipe un viņa mīļotā Rēzija atklāj savu iepazīšanās stāstu

6 komentāri

Trešdienas, 29. aprīļa, vakarā TV3 skatītāju uzmanībai tiks piedāvāts šova ”Stilistu kaujas” kārtējais raidījums, kurā pārvērtības trīs pašmāju stilistu paspārnē piedzīvos brazīliešu izcelsmes futbolista un repera Felipes Gabriela Ksavjēra mīļotā Rēzija.

Šī raidījuma galvenie varoņi būs jauns un skaists pāris – fitnesa trenere Rēzija Stepka un brazīliešu izcelsmes futbolists un reperis Felipe Gabriels Ksavjērs, kurš aprindās zināms arī kā ”jūtūberis”.

Runājot par abu iepazīšanos, Rēzija uzsver, ka nekāds maģiskais, romantiskais stāsts tas nav. Abi iepazinās, dzīvojot vienā pilsētā. ”Sapazināmies caur draugiem,” saka Rēzija. ”Tad sākām sekot instagramā, rakstīt kaut ko,” mīļoto papildina Felipe.

Abi gan atzīst, ka sākumā nav domājuši, ka attiecības izvērtīsies tik nopietnas, jo Felipe diez vai paliks Latvijā. ”Beigu beigās viņš vēl joprojām ir šeit. Un tā mēs esam vēl kopā,” teic Rēzija.

”Nav jēgas braukt nekur citur. Man patīk šeit, es zinu valodu. Kāpēc sākt no jauna citā vietā, ja es jau dzīvoju šeit, jau kaut ko daru šeit? Ir grūti sākt no sākuma citur,” prāto futbolists.

Rēzija spriež, ka, neraugoties uz lielo kultūru atšķirību, abi viens otram ir pielāgojušies. ”Mēs ļoti esam vien otru pieņēmuši un apraduši.”

Kā atzīst Rēzija, nepierastākais ir tas, ka visu laiku ir kņada, rosība, troksnis: ”Jo esmu tāds cilvēks, kam patīk, ka ir miers, it īpaši mājās.”

Laikā, kad aktīvā dzīve palikusi uz pauzes, Rēzija neslēpj, ka, diendienā esot kopā mājās, sāk viens otram mazliet krist uz nerviem, sākas strīdi par sadzīviskiem sīkumiem.

Lai vienmuļo ikdienu padarītu interesantāku, nolēmuši sarīkot randiņu mājās, tādēļ arī pienācīgi jāsapošas. Un te talkā nāks trīs Latvijā atzīti stilisti, kuri parūpēsies, lai Rēzija izskatās atbilstoši romantiskajam pasākumam.

Kāds būs stilistu veikums un ko par visu teiks Felipe, skaties trešdien, 29. aprīlī, plkst. 21:40 TV3!