Nebijis gadījums TV3 pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas”

10 komentāri

Trešdienas, 13. maija, vakarā pie TV3 skatītājiem ar jauniem varoņiem, stāstiem un pārvērtībām dosies šovs ”Stilistu kaujas”. Šīs nedēļas raidījums solās būt īpašs.

Šī raidījuma varoņi būs pāris no Rīgas – Mareks un Elana. Viņus interesē mode, stils un ne tikai. Elana jau sen mīļotajam bija izteikusi vēlmi startēt kādā pārvērtību šovā, tādēļ Mareks rīkojies.

”Es neteiktu, ka viņai ir kaut kāds izteikts stils,” jautāts raksturot draudzenes garderobi, saka Mareks. ”Bet, ja jāizvēlas konkrētus vārdus, es teiktu, ka mūsdienīgs stils ar klasikas elementiem.”

Pāris ir uzaicināts uz kāzām, un Mareks ir pieteicis Elanu, lai modes mākslinieki sapostu viņu šim pasākumam, kura norise plānota jūras krastā.

Mareks, tiekoties ar stilistiem, izstāsta, kādu viņš vēlas redzēt savu draudzeni.

”Mēs nekautrēsimies un nekādus ierobežojumus es jums nedošu – tātad budžeta ierobežojumu nav. Cik jūs gribat tērēt, mierīgi tērējiet!” stilistiem paziņo Mareks.

Ziņu par bezlimita budžetu stilistu trijotne uzņem ar sevišķu prieku. ”Ja visi klienti tādi būtu,” izsakās Aleksandrs Pavlovs.

Šī ir pirmā reize ”Stilistu kaujās”, kad modes ekspertiem, sapošot dāmu, ļauts tērēt tik, cik viņi grib. Vai tas attaisnosies, skaties šovā trešdien, 13. maijā plkst. 21:40 kanālā TV3!