Ne atpazīt! TV3 šova Gunita piedzīvojusi satriecošas pārvērtības

22 komentāri
Ne atpazīt! TV3 šova Gunita piedzīvojusi satriecošas pārvērtības
PRIVĀTAIS ARHĪVS / SKATIES

”Esmu mainījusi imidžu,” šonedēļ Skaties.lv priecīgi ziņoja Gunita Bižāne, kuru kopā ar līgavaini Rolandu Afanasjevu šopavasar Latvija iepazina TV3 šovā ”Stilistu kaujas”.

Šā gada laikā Gunita savu ārieni mainījusi vairākkārt – TV3 pārvērtību šovā frizierim Aigaram Bajāram bija daudz darāmā, lai viņas pašrocīgi balinātajiem matiem atgrieztu veselīgumu, mēnesi pēc filmēšanās šovā sieviete jau žilbināja ar jaunu matu krāsu, savukārt pavasari Gunita sagaidīja kā blondīne.

”Stulbie blondie mati visu dzīvi sagandēja,” tagad, kļūstot par melnu matu nēsātāju, atzīst šova varone.

Pēc blondajiem bijis arī īss brīdis, kad mati bijuši nokrāsoti krēmkrāsā, taču tonis izbalējis, un pēc kādas no mazgāšanas reizēm Gunita pamanījusi, ka mati krituši ārā veseliem kušķiem. ”Otrā dienā nesapratu, kur palikuši mani garie mati,” saka Gunita. Tādēļ pieņemts lēmums par kardinālāku rīcību.

”Man vairs nav manu garo matu, bet ir īsa zēngalviņa,” par jauno matu griezumu saka Gunita. Lai arī vēlējusies, lai frizūra ir nedaudz sievišķīgāka, Gunita atzīst, ka mati taču ataugs.

”Tad es domāju: varbūt pieaudzēšu sev garos matus par 150 – 200 eiro. Uzdāvināšu sev prieku,” par tuvākās nākotnes ieceri saka Gunita.

Tāpat Gunita domā, ka, dzīvē pāršķirot jaunu lapu, nemaz nav slikti nogriezt matus, kas ļauj nelabās lietas atstāt pagātnē.

Rolands un Gunita atkal ir kopā

Jautāts, kā vērtē draudzenes jauno matu sakārtojumu, Rolands saka: ”Pagaidām izskatās labi. Kaut kas savādāks.”

Gunita palepojas ar vēl ko: ”Nesen arī nopirku jaunu baltu kažociņu par 30 eiro – tajā pašā veikalā, kur iepirkāmies par šova dāvanu karti. Citādāk izskatos – diezgan interesanta.

Esmu kļuvusi arī dūšīgāka – vairs nav, kā Laura Valuta teica, ka visas drēbes karājas.”