Nākamgad TV3 skatītājus priecēs Latvijā nebijis pašmāju šovs

5 komentāri
Nākamgad TV3 skatītājus priecēs Latvijā nebijis pašmāju šovs
INSTAGRM

Priecīgas ziņas pašmāju TV šovu cienītājiem! Jau no nākamā gada TV3 piedāvās jaunu, Latvijā vēl nebijušu šovu – ”Stilistu kaujas”. Šoreiz pašmāju zinošākajiem modes ekspertiem tajā būs jāpakļaujas dalībnieku untumiem un vēlmēm un jāsapoš tā, kā to iecerējuši viņu tuvinieki.

Šovs ir iespēja pateikt paldies kādai no savas dzīves lieliskajām sievietēm – vai tā būtu mīļotā, mamma, māsa, meita, jaukā skolotāja vai kāda cita nozīmīga būtne, piesakot viņu skaistuma pārvērtībām pie Latvijas vadošajiem modes ekspertiem: Aleksandra Pavlova, Daces Bahmanes un Lauras Valutas.

Modes pazinēji darīs to, ko prot vislabāk – piešķirs dalībniecēm jaunu dzirksti, sapošot un uzfrišinot. Jā, viņi liks lietā savas zināšanas jaunajās tendencēs un pieredzi, taču šoreiz viņu galvenais uzdevums būs izpatikt pārvēršamo tuviniekiem un uzfrišināt viņu mīļās sievietes tā, kā to vēlas redzēt cilvēki, kuri pieteica viņas šovam!

Katras pārvēršamās pieteicējs izstāstīs, kādā tēlā vēlas redzēt savu mīļo sievieti, un katram no ekspertiem būs jāizveido viņai tēls, kas būs ne tikai aktuāls, bet arī patiks viņas tuviniekam.

Visus trīs tēlus novērtēs pārvēršamās tuvinieki, un tieši viņi izlems, kuram stilistam veicies vislabāk, piešķirot viņam punktus. Sezonas izskaņā visaugstāk novērtētais tiks pie uzvaras! Kurš tas būs?

Piesaki savu dalībnieci TE!