Multitalantīgais Felipe TV kameru priekšā tīksminās par draudzenes sievišķīgajām formām

7 komentāri

Trešdienas, 29. aprīļa, vakarā TV3 skatītāji bija liecinieki, kā šovā ”Stilistu kaujas” sievišķīgas pārvērtības piedzīvo brazīliešu izcelsmes futbolista un repera Felipes Gabriela Ksavjēra mīļotā Rēzija Stepka.

Brazīliešu izcelsmes reperis un futbolists Felipe Gabriels Ksavjērs jau labu laiku dzīvo, strādā un studē Latvijā, raiti runā latviski un internetā lielu popularitāti izpelnījušies viņa video, kuros puisis salīdzina vietējās nacionālās īpatnības ar viņa dzimteni.

Savukārt Felipes draudzene Rēzija ir fitnesa trenere un veselīga dzīvesveida piekritēja.

Par to, kā abi iepazinās, lasi šeit!

Laikā, kad ieteicams visiem palikt mājās un izklaides iespējas ir ierobežotas, arī mājās var darīt daudz interesanta, piemēram, doties uz randiņu. Un tieši to bija apņēmušies darīt šī raidījuma varoņi, tādēļ modes ekspertus šoreiz sagaidīja pavisam neparasts uzdevums – sapucēt šova dalībnieci romantiskam randiņam mājas apstākļos.

Kā Felipe norādīja stilistiem, viņš šajā pasākumā draudzeni vēlas redzēt īsā, romantiskā un sievišķīgā tērpā, kura kopējais budžets ir 500 eiro.

Modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs Rēzijai izvēlējās kleitu, kuru reiz citai dalībniecei šovā jau bija uzvilkusi Laura Valuta.

”Es šai kleitai devu otru iespēju,” skaidroja Aleksandrs, kuram volāni un dziļais dekoltē saistījies ar brazīliskām emocijām. Un modes mākslinieka izvēlētā bija trāpījusi arī Felipes sirdī.

Dizaineres Daces Krieviņas-Bahmanes izvēlēto raibo kleitu puisis bez liekas kavēšanās novērtēja kā Rēzijai nepiemērotu, jo viņam tā asociējoties ar karnevālu.

Stiliste Laura Valuta, būdama pēdējā, kuras veidotajā tēlā Rēzijai jāatrādās mīļotajam, bija pilnībā izsista no sliedēm un nolēma Felipi pārsteigt ar vēl vienu kleitu ar ziedu motīviem.

”Ļoti patīk,” par piegulošo kleitu, kas izcēla jaunās sievietes labi trenēto augumu un sievišķīgos dotumus, sajūsmā bija Felipe. ”Var redzēt dupsīti,” priecājās brazīlietis un šo tērpu atzina par randiņam mājās vispiemērotāko.