Modīgajam pārītim par labāko tērpu šovā ”Stilistu kaujas” viedokļi atšķiras

Pievienot komentāru
Modīgajam pārītim par labāko tērpu šovā ”Stilistu kaujas” viedokļi atšķiras
SKATIES

Trešdienas, 11. marta, vakarā košas pārvērtības TV3 šovā ”Stilistu kaujas” piedzīvoja stilīga rīdziniece Sintija, un raidījums ļāva kārtējo reizi pārliecināties, cik dažādi ir modes eksperti un viņu veidotie tēli.

Sintija Regute un viņas draugs Kristaps Strelis, kurš mīļoto bija pieteicis šovam, ar modi jau ir uz ”tu”. Abiem patīk ne tikai sekot līdzi modes tendencēm un labi izskatīties, bet arī kopā iepirkties.

Kā atzina Kristaps, ar draudzenes stila izjūtu viņš ir apmierināts, tomēr mīļotās garderobē ir daži tērpi, kas viņam nepatīk tik ļoti, ka viņš būtu gatavs tos sadedzināt. Vairāk uzzini šajā video!

Jau drīzumā Kristaps kopā ar Sintiju gatavojas apmeklēt vissvarīgāko pasākumu Latvijas modes pasaulē – Rīgas modes nedēļu, tādēļ stilistiem bija jādara viss iespējamais, lai Sintija modes nedēļā būtu pamanāma.

Kristaps draudzeni vēlējās redzēt pavisam jaunā un neierastā tēlā un viņas sapošanai atvēlēja 400 eiro, kas stilistiem deva iespēju izpausties ne pa jokam un puisi pārsteigt. Tas arī godam izdevās.

Modes mākslinieka Aleksandra Pavlova radītais tēls Sintiju atklāja no negaidītas puses – viņa izskatījās kā īsta dīva. Garie zābaki, kas kombinēti ar mini svārkiem, caurspīdīga blūzīti, zem kuras pavilkts bodijs, Kristapu tomēr samulsināja.

Puisis sprieda, ka Sintijai šāds stils ne līdz galam piestāv, Pavlovs atzina, ka meitene iespaidīgajā tērpā jutusies kā zivs ūdenī. ”Es pati jutos ļoti ērti. Tērps bija super. Es domāju, Kristapam arī patika,” atzina Sintija un norādīja, ka draugam pie šī tēla jāpierod.

Laura Valuta modes nedēļai Sintijai izvēlējās koķeti sievišķīgu tēlu. Kristapa vērtējumā, šis bija visikdienišķākais, kam Laura negribēja piekrist: ”Ikdienai šis varētu būt daudz par kičīgu.”

Savukārt Daces Krieviņas-Bahmanes veidotajā elegantajā tēlā Kristaps draudzeni neatpazina, bet neslēpa, ka redzēto ļoti izbaudīja un atzina par labāko.

Sintija pati priekšroku būtu devusi radošākam risinājumam – Aleksandra tērpam. ”Viņš mani visvairāk pārsteidza,” raidījuma izskaņā atzina šova dalībniece.

Pēc sestā raidījuma cīņā par 1000 eiro vērto dāvanu karti vadībā ar trim punktiem izvirzījusies Dace, viņai ar diviem punktiem seko Laura un Aleksandrs ar vienu punktu.