Meiteņu mīlulis Deigelis šovā ”Stilistu kaujas” izceļas ar sīkmanīgu piekasību

4 komentāri

Trešdienas, 25. marta, vakarā TV3 skatītāju novērtējuma tika sniegts pārvērtību šova ”Stilistu kaujas” kārtējais raidījums. Šajā nedēļā pārvērtības piedzīvoja mūziķa Oskara Deigeļa draudzene Karīna, un puisis, vērtējot stila meistaru paveikto, izcēlās ar īpašu piekasību.

Šīs nedēļas raidījuma galvenie varoņi bija savulaik šovā ”Okartes skatuve” īpašu popularitāti ieguvušais mūziķis un meiteņu mīlulis Oskars Deigelis, kurš ”Stilistu kaujām” bija pieteicis savu labu draudzeni Karīnu Dudinovu.

Stilisti uzdevums bija simpātisko un enerģisko Karīnu pienācīgi un skaisti sapucēt meiteņu vakaram, un šim nolūkam Oskars bija atvēlējis 500 eiro, kas šovā ”Stilistu kaujas” pagaidām ir lielākā naudas summa, ko kāds piešķīris dāmas sapošanai.

Par to, kā Karīnai meiteņu ballītē būtu jāizskatās, Oskars stila meistariem sniedza precīzus norādījumus gan par krāsām, gan apģērbu fasoniem. Par Oskara prasībām vairāk uzzini šeit!

Tāpat puisis modes ekspertiem deva brīvu vaļu mainīt tumšmates matu krāsu, tomēr ne meitene pati, ne stilisti nevēlējās, lai tas tiktu darīts.

Ieraugot draudzeni Aleksandra Pavlova radītajā tēlā, Oskars pirmajā brīdī aiz sajūsmas zaudēja valodu, tomēr vēlāk, pievēršot uzmanību detaļām, atzina, ka ir kur piesieties un ”varēja būt labāk”.

Gan atzinību, gan kādu skarbāku vārdu Oskars veltīja arī Daces Krieviņas-Bahmanes radītajam tēlam, bet par labāko izvēli meiteņu vakaram puisis pasludināja Lauras Valutas izvēlēto tērpu, kam viņš atrada vismazāk trūkumu.

”Šis ir tērps, uz kuru es atskatītos,” noslēgumā atzina Oskars, un norādīja, ka bijis liels prieks iesaistīties šajā avantūrā un mazās piezīmes jeb “pipariņi” modes stilistiem veltīti tikai tādēļ, ka “vajadzēja piesieties, ja nav kam piesieties”.