”Man ir tikai 22 gadi, un es valkāju tikai košas krāsas.” Didrihsone atklāj, kāpēc izbrāķēja Pavlova veikumu

Trešdienas, 10. jūnija, vakarā TV3 skatītāju novērtējuma tika piedāvāts pārvērtību šova ”Stilistu kaujas” kārtējais raidījums, un tajā pazīstamās uzņēmējas, veikala īpašnieces un “Instagram” personības Elīnas Didrihsones sapošana modes ekspertiem izrādījās pamatīgs izaicinājums.

Atpakaļ uz rakstu

74 komentāri

 • Baba

  Baba

  Nu te ir vnk.WĀJPRĀTS.Mute šķība no lūpu smaguma,acis vispār tikai strīpiņas.ŠAUSMĪGI SKAISTA🤣
 • Ak jel

  Ak jel

  Man tik ļoti smieklīgi šķiet, ka viņa visu laiku melo, bet tik daudzi vēl tic un pērk lētas, netīras drēbes tālāk no viņas + viņas ir no Polijas un citur tās var nopirkt par kapeikām. Pat te "melnas drēbes vispār nevelku" KOOOO? Hmm kas Tev nesen bija virsū intervijā ar Maiju Rozīti??? Viņa pilnīgi visa bija melnā un bieži velk šādas drēbes. Domāju, ka viņa to mēgināja teikt mārketinga nolūkos, jo viņas veikalā viss ir krāsains utt. kā jau tirgus drēbes.
 • Natālija

  Natālija

  Skatoties uz bildēm varētu dot 30 vai 33 gadus. Manai meitai ir 27, un paldies dievam ka viņa neizskatās ka šī sieviete…
 • Šausmas

  Šausmas

  Es savos, pēc 2 mēn 40, izskatos daudz labāk un dabīgāk. Žēl meitenes, ganjau vīra nopelns šādam izskatam. Piekrītu komentāram, ka tagad visas vienādas mākslīgas, nomaina tik vārdu.
 • Ina

  Ina

  Skatos un brinos.sieviete vai muziks.Nu ja man tada blakus pieceltos nobitos😂
 • RR

  RR

  Sāku lasīt komentārus, jo bija interese, par kuru tērpu vairāk balsotu lasītāji/skatītāji. Taču izrādās, ka lielāka interese bij par pašu Elīnu, nevis stilistu veikumu . Žēl!!! Mums tiešām vajadzētu sākt ar paškritiku un, tikai tad vērtēt citus. Taču es gribu komentēt par tērpiem - manā skatījumā mērķim( efektīga instagram bilde ) vistuvāk bija Pavlovs ar savu kostīmu!!! Tas atbilda prasītajam un izskatījās kolosāli! Nenoliedzu, ka Daces kostīms bija labs un elegants, taču tas nevarētu instagramā izraisīt wooooooooooow! Tikai mans
  Un vēl - es ierosinātu raidījumam arī skatītāju vērtējumu/ balvu - varbūt būtu subjektīvāks vērtējums par uzvarētāju!
 • Mī!

  Mī!

  Nesimpātiska! Viennozīmīgi vecāka par saviem gadiem izskatās!! Skropstas tik lielas,ka i acis nevar redzēt!!
 • Gggg

  Gggg

  Par tām košajām drānām..... bildēs pamanīju, ka ir diez gan daudz arī melnais!! Bet melnu tak nevalkājot un izvairoties no tādām krāsām.
  Lūpas... nu kamoon.... priekš kam? Uzacis pa visu pieri. Skropstas tik smagas, ka acis nevar noturēt vaļā... kapēc meitenes sevi šitā izķēmo?
 • Lp

  Lp

  Viņa dzîvē izskatās vnk briesmīgi pēc krokodilla🤣🤣 uzpūsta pīle!! Viņai vnk bērnībā bija diskomforts un tagad to aizlāpa ar mākslīgās pocedūrām!!! Stulba kas stulba!!!
 • Šovs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!