”Man ir tikai 22 gadi, un es valkāju tikai košas krāsas.” Didrihsone atklāj, kāpēc izbrāķēja Pavlova veikumu

74 komentāri
”Man ir tikai 22 gadi, un es valkāju tikai košas krāsas.” Didrihsone atklāj, kāpēc izbrāķēja Pavlova veikumu
INSTAGRAM

Trešdienas, 10. jūnija, vakarā TV3 skatītāju novērtējuma tika piedāvāts pārvērtību šova ”Stilistu kaujas” kārtējais raidījums, un tajā pazīstamās uzņēmējas, veikala īpašnieces un “Instagram” personības Elīnas Didrihsones sapošana modes ekspertiem izrādījās pamatīgs izaicinājums.

22 gadus veco Elīnu Didrihsoni šovam bija pieteicis vīrs un biznesa partneris Nauris, kurš vēlējās izaicināt stilistus – trijotnei bija uzdevums, iekļaujoties 600 eiro lielā budžetā, Elīnu sapucēt efektīgai ”Instagram” bildei.

Par labāko no trim stilistu piedāvātajiem Elīna un Nauris atzina dizaineres Daces Krieviņas-Bahmanes izvēlēto tērpu, taču ierasti savu vērtējumu stilistu darbam izsaka arī tauta, un skatītāju vērtējumā par raidījuma uzvarētāju atzīts modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs. Vairāk par to, kā Elīnai veicās šovā, lasi šeit!

Kamēr vairākas šova skatītājas jau atzinušās, ka ir iedvesmojušās un ko līdzīgu Pavlova izvēlei meklē savos skapjos, uzņēmēja sarunā ar Skaties.lv neslēpj, ka nācijas lielās simpātijas šim tērpam viņai ir liels pārsteigums.

”Tā noteikti nav mana garša, tā noteikti neesmu es, un tas ir tas, kā man pietrūka,” par to, kādēļ elegantais salikums, ko Pavlovs viņai izvēlējās, nav trāpījis sirsniņā, saka Elīna. ”Melnas krāsas apģērbu es nenēsāju vispār, es no tādām drēbēm izvairos.”

Elīna spriež, ka tērps nav bijis arī atbilstošs viņas vecumam: ”Man ir tikai 22 gadi, un es valkāju tikai košas krāsas.” Viņa atzīst, ka nav liela klasiskā stila piekritēja, kaut pavisam to nenoliedz. ”Tas bija tāds brutāls klasiskais ar bišķītiņ odziņu.”

”Šajā vecumā nevajag sevi pataisīt par mākslīgu lelli.” Pavlovs komentē jauniņās Didrihsones stilu

Savukārt par labāko atzīto košo bikškostīmu Elīna slavē arī tagad – pēc šova noskatīšanās: ”Daces Krieviņas-Bahmanes tērps bija kaut kas crazy (traks – red.). Tas bija tas, kas man patīk, un, ja mēs runājam tieši par ”Instagram” bildi, tad tas tērps man likās vienkārši sprādziens. Es tik tiešām tādas lietas pati veikalā nenopirktu, bet mani tā saģērba, un man nenormāli patika.”

Elīnai nav gājis secen tas, ka šova skatītājus visvairāk uzrunājis Pavlova tērps, un viņa neslēpj: ”Man šķita, ka tūlīt parādīs raidījumu, un pēc tā visi mani nobārs par to, ka pirmais tēls bijis vistrakākais. Esmu nenormāli pārsteigta, ka visi tik šausmīgi fano par to. Es to noteikti nebiju gaidījusi, jo mums personīgi ar vīru bija tā: nu, nē, galīgi nē.”

“Protams, katrs stilists bija centies un katram stilistam ir sava garša, kā viņš pasniedz savu tērpu,” teic Elīna, kurai piedalīšanās pārvērtību šovā bijis jauks piedzīvojums.

”Es pati sev esmu reklāma,” – ”influencere” Elīna Didrihsone komentē savu ģērbšanās stilu