Lelde Dreimane skaidro, kādēļ TV3 pārvērtību šovā nav piedalījusies kopā ar mīļoto vīrieti

3 komentāri
Lelde Dreimane skaidro, kādēļ TV3 pārvērtību šovā nav piedalījusies kopā ar mīļoto vīrieti
F64

Trešdienas, 27. maija, vakarā TV3 šovā ”Stilistu kaujas” žilbinošām pārvērtībām ļāvās Dailes teātra aktrise un seriālu ”Viņas melo labāk” un ”#VisiMājās” zvaigzne Lelde Dreimane. Simpātiskās skatuves mākslinieces piedalīšanās projektā skatītājiem likusi uzdot kādu jautājumu.

Dziedošās aktrises Leldes Dreimanes sapucēšana stilistu komandai izrādījās līdz šim sarežģītākais uzdevums ”Stilistu kaujās”. Tomēr, kā sprieduši šova fani, trijotne grūto uzdevumu paveikusi godam.

Pēc raidījuma noskatīšanās skatītājus satraucis kas cits – ļaudis nav slēpuši izbrīnu, kādēļ šovā, kurā visbiežāk piedalās mīloši pāri un ģimenes cilvēki, Lelde filmējusies nevis kopā ar savu draugu, bet gan ar mūziķi Dāvi Pauguru jeb Danny Silver.

Nu Lelde skaidro, kādēļ viņas mīļotais šajā reizē palicis aiz kadra.

“Dāvis jeb Danny Silver man ir sakomponējis dziesmu ”Devils smile”, un mums arī plānots nākotnē sarakstīt dziesmu kopā un iedziedāt to duetā. Mūs vieno muzikāla, profesionālā saikne,” to, kādas attiecības viņu vieno ar šovā iepazīto jauno vīrieti, Skaties.lv stāsta Lelde.

Viņa arī norāda, ka dalība šajā projektā bija Dāvja iniciatīvā: ”Viņš mani pieteica šovam ar ideju, lai veidotu man stilu dziesmas ”Devil smile” mūzikas videoklipam. Tādēļ šovā bija tieši Dāvis.”

Dāvis modes ekspertiem bija devis visai sarežģītu uzdevumu – stilistiem bija jāatrod tērpts, kas stāsta divus stāstus – par labo un slikto meiteni. Mūziķis par videoklipam vispiemērotāko atzina modes mākslinieka Aleksandra Pavlova izvēlēto tērpu.

Par Leldes gaitām pārvērtību šovā lasi šeit!

Atgādinām, ka pagājušā gada rudenī teātra un seriālu mīļus pārsteidza ziņa, ka pēc četrus gadus ilgām attiecībām simpātiskā aktrise Lelde Dreimane un viņas kolēģis Kaspars Zāle nolēmuši šķirties.

Šopavasar viņa vairs nav viena – Leldes sirdi iekarojis kāds īpašs vīrietis.

”Viņš ir mana stiprā roka, mans stiprais plecs, morālais un emocionālais atbalsts. Esam kopā jau ilgāku laiku. Kas viņš ir, pagaidām neatklāšu,” žurnālam ”Privātā Dzīve” pastāstīja aktrise.

To, ka vairs nav brīva sieviete, Lelde ļauj nojaust arī faniem sociālajos tīklos, publiskojot bildes ar otro pusīti. Tiesa to, vai laimīgais puisis ir no aktieru vides, nav iespējams noteikt – mīļotā seju zvaigzne bildēs slēpj.