Koķetā Arita TV šovā piedzīvo pārsteidzošas pārvērtības

8 komentāri

Trešdienas, 15. aprīļa, vakarā pie TV3 skatītājiem devās šova ”Stilistu kaujas” kārtējais raidījums, kurā žilbinošas pārvērtības piedzīvoja vienmēr enerģiskā un smaidīgā trīs bērnu mamma Arita.

Šī raidījuma galvenie varoņi bija Arita un Andris Veinbergi. Abu ikdienu piepilda un dara košāku trīs bērni. Lai dzīvi padarītu vēl interesantāku, Andris pieteica Aritu ”Stilistu kaujām” – lai atjaunotu garderobi un sapostu sieviņu pēc jaunākajām pavasara modes tendencēm.

Par to, kā sācies Veinbergu mīlas stāsts, lasi šeit!

”Es jau laikam pati uzprasījos,” atklāja Arita. ”Es skaidri zināju, ka gribu pārmaiņas, es nevarēju izdomāt, ko lai dara ar sevi.” Pirms pārvērtībām šova dalībniece atzina, ka ir gatava uz visu – lai tikai piestāv un smuki izskatās un lai tērps ir pavasarīgs, košs un seksīgs.

Andris neslēpa, ka sieva ir īsta ”Stilistu kauju” fane, kamēr pats modes lietās neorientējoties nemaz. Tiekoties ar stilistiem, vīrietis sīki un smalki izklāstīja savas vēlmes, un, sapošot Aritu, modes ekspertiem bija jāiekļaujas 555 eiro budžetā.

Laura Valuta temperamentīgajai un smaidīgajai Aritai izvēlējās krāsainu apģērba salikumu, kādu Latvijā reti kurš atļaujas uzvilkt. Tomēr vīra uzmanību vairāk piesaistīja laulātās draudzenes jaunā frizūra un grims. Savukārt šova dalībniece paziņoja, ka šāds apģērbs viņas ikdienas garderobē nav nekas jauns.

Kaut sākotnēji Andris bija vēlējies mīļoto redzēt spilgtās krāsās, Dace Krieviņa-Bahmane bija izvēlējusies iet pretējā virzienā un šova dalībnieci ietērpa pasteļtoņos.

Demonstrējot tērpus vīram, Arita atrādīja arī savu koķeto pusi. ”Izģērb!” viņa paziņoja pēc tam, kad mīļotais atzinās nesapratnē, kas sievai mugurā.

Aleksandrs Pavlovs pretēji Andra vēlmei mīļoto redzēt kleitā, Aritai izvēlējās bikses, kas tika ērti kombinētas ar citiem apģērbiem. Arita atzina, ka šādā tēlā vīrs viņu redz pirmo reizi, un Andris no novērtēja kā solīdāko starp visiem redzētajiem variantiem.

Andra vēlēšanos visprecīzāk bija īstenojusi Dace, un, kā viņš atzina, šis tērps varbūt nav košs, bet ļāvis paspilgtināt Aritu kā sievieti.

Cīņā par 1000 eiro vērto dāvanu karti stabili līderpozīcijās izvirzījusies Dace ar pieciem punktiem, viņai cieši seko sīvākie konkurenti Aleksandrs un Laura, kurš katrs ieguvis pa trīs punktiem.