Kā pēc TV3 pārvērtību šova mainījusies rīdzinieces Jolantas dzīve un attiecības ar vīru

5 komentāri
Kā pēc TV3 pārvērtību šova mainījusies rīdzinieces Jolantas dzīve un attiecības ar vīru

Trešdienas, 3. jūnija, vakarā krāšņas pārvērtības TV3 šovā ”Stilistu kaujas” piedzīvoja rīdziniece Jolanta Runce. Pēc uzmirdzēšanas TV ekrānā sieviete Skaties.lv atklāj, uz cik randiņiem pēc šova vīrs viņu aizvedis un kā mainījušās abu attiecības.

Jolantu, kura ikdienā pasniedz krievu valodu uzņēmumu darbiniekiem, šovam pieteica vīrs Māris. Abi apprecējušies pirms 10 gadiem, bet nu ģimenes dzīvē iestājusies rutīna, tādēļ vīrietis nolēmis savu dzīvesbiedri palutināt.

Pāra skaisto mīlasstāstu, kas sācies pirtī, lasi šeit!

Stilistiem bija uzdevums, iekļaujoties 300 eiro budžetā, Jolantu sapost vecākās meitas izlaidumam. Māris par labāko tērpu pasākumam izvēlējās dizaineres Daces Krieviņas-Bahmanes piedāvāto, bet Jolanta atzina, ka pašai pie sirds visvairāk gāja viņas favorīta modes mākslinieka Aleksandra Pavlova izvēlētais komplekts. Vairāk par pāra gaitām šovā lasi šeit!

Kā pēc šova Skaties.lv atzīst Jolanta, patiesībā arī vīru visvairāk uzrunājis Pavlova piemeklētais tērps un šova finālā sanācis neveikls pārpratums: ”Bija tā, ka bērns teica: mēs taču gribējām kleitu, līdz ar to vīrs tika nedaudz izsists no sliedēm. Mums bija iekšēji skaidrs, ka Aleksandra tērps ir labākais, bet tēvs paklausīja meitai.

Arī visi draugi, kuri šovu skatījās, nobalsoja par Aleksandra tērpu. Es jau šobrīd mēģinu ar viņu sazvanīties un sarunāt to tērpu nopirkt.”

Lai gan piedalīšanās ”Stilistu kaujās” gan Jolantai, gan Mārim bijis gājiens stipri ārpus savas komforta zonas, abi par rezultātu ir gandarīti.

”Skatoties šovu, man šķita, ka viss ir diezgan gaumīgi, nebija daudz nekā lieka, bija savs humors un atmosfēra izskatījās viegla. Stilisti ir ļoti jauki. Viņi atklāja daudz knifu, man ļoti patika viņu komentāri, jo es to visu nezināju,” priecīga ir šova dalībniece.

Arī Jolantai, tāpat kā daudzām sievietēm, kuras startējušas ”Stilistu kaujās”, šī bijusi iespēja saprast, kā viņu redz citi un uz sevi paskatīties no malas. Tāpat viņa atzīst, ka pēc šova ”uztur kārtībā” arī matu krāsu un griezumu, ko daudzi tuvinieki īpaši slavējuši.

”Ir daudz labas lietas, ko no šova paņemt līdzi dzīvē. Mums pašiem komforta zona ir pārvarēta, un tās bija jaunas emocijas, jo tagad mēs mājās esam daudz vairāk kopā, un šis laiks ir iedots jaukām pārdomām.

Es domāju, kas šovs mainīja arī mūsu savstarpējās attiecības. Vīrs ir pamanījis, ka man slodze ir pārāk liela, ka es vairāk par citiem rūpējos, ka man uzmanība arī ir vajadzīga. Ja es sākumā pārprasīju, vai mums tiešām to vajag, tad vakar viņš izskatījās patiešām laimīgs.

Tagad viņš uz mani skatās ar tādām acīm kā pirms desmit gadiem. Laikam viņš ir sajutis to, ka es pati beidzot sev patīku, un viņš par to ļoti priecājas. Viņš ir sajutis, ka ir kaut ko labu izdarījis, un tas laikam vīrietim ir svarīgi.

Viņš ir sajutis, ka ir kaut ko labu izdarījis, un tas laikam vīrietim ir svarīgi.

Tagad mēs vairāk viens otrā ieklausāmies un dzirdam viens otru ātrāk un skaidrāk,” par pārmaiņām dzīvē un attiecībās ar vīru pēc šova stāsta Jolanta.

Šova noslēgumā ieraugot mīļoto kleitās, Mārī atmodināja īstu romantiķi. ”Es domāju, ka varētu atsākt randiņu laiku,” viņš paziņoja TV ekrānā. Uz cik randiņiem kopš projekta filmēšanas marta nogalē abiem izdevies aiziet?

”Mēs bijām divatā pastaigāties. Katru vakaru mēģinām kaut ko izdomāt, lai mājās ir interesantāk. Tā kā mums ir arī bērns mājās, tad ļoti lielus randiņus nevaram atļauties, bet pa drusciņai mēģinām ar kaut ko pārsteigt vai vīram palūdzu kaut ko garšīgu uztaisīt,” stāsta Jolanta.

Viņa atzīst, ka dzīvesdraugs nav no tiem, kuri alkst lielas uzmanības, bet pēc šova viņš kļuvis drošāks, atraisītāks.

”Kad pēc šova noskatīšanās viņam zvanīja darba kolēģi un teica, ka viņš ir TV zvaigzne, Māris bija pārsteigts, cik daudzi vīrieši šo šovu skatās. Izrādās, ka tas tomēr nav vidējās paaudzes sieviešu izklaides pulciņš. Daudzi cilvēki, kas viņam piezvanīja, ļoti pārsteidza, un viņam bija vēl labāks noskaņojums par to visu,” tā Jolanta.