Kā pēc kāzām dzīvo saimnieku šova Ilmārs un Beāte?

13 komentāri

Par pagājušās sezonas veiksmes stāstu TV ekrānos kļuva ‘’Saimnieks meklē sievu’’ Ilmārs un Beāte, kuri, iepazinušies šovā, apprecējās. Nu pāris atkal atgriežas ekrānos, lai pastāstītu, kā klājas pēc kāzām, un sapostos svarīgam notikumam spēlē ‘’Stilistu kaujas’’.

Pārītis apprecējās drīz pēc saskatīšanās saimnieku šovā, un ‘’Stilistu kaujām’’ ar prieku izrāda bildes no skaistā notikuma. Kāpēc tik ātri kāzas? Interviju ar Ilmāru lasi TE!

Kā smejoties atceras Brīvnieku pāris, kāzās bijis arī kāds misēklis – automašīnai bremzējot, bērniem uzgāzusies lielā kāzu torte. Nācies izlīdzēties, veikalā nopērkot trīs tortītes. Bet kā klājas dzīvē pēc kāzām?

‘’Dzīvojas visādi. Kā ar laikapstākļiem – vienu dienu spīd saule, vienu dienu līst lietus, citu pat pērkona negaiss,’’ smejoties laulības dzīvi raksturo Ilmārs. Beātes reakcija uz šo jociņu liek domāt, ka ar šo asprātību saimnieks varētu būt izsaucis jaunu negaisu.

Saimnieks steidz piebilst, ka pannas vēl nelidojot, tā ka viss ir kārtībā.

Abi izlēmuši savu dzīvi padarīt krāsaināku un atkal paspīdēt kameru priekšā, piedaloties spēlē ‘’Stilistu kaujas’’. Ilmārs vēlas, lai pieredzējušie modes eksperti apģērbj viņa sievu koncerta apmeklējumam un dzimšanas dienas svinībām.

Abi steidz revidēt Beātes skapi, un saimnieks neslēpj – tajā ir kāds tērpu salikums, ko viņš pie pirmās izdevības atņems sievai un uzdāvinās kādai pasta kundzei. Stilistiem uzdevumu grūtāku padarīs fakts, ka Ilmārs pats nemaz tā īsti nezinot, kas ir viņa gaumē un kāds stils viņam tīk.

To, kā tik saposta Beāte un vai tas būs pa prātam Ilmāram, novērtē jau trešdienas, 18. marta, vakarā šovā ”Stilistu kaujas”!