Kā dalība TV3 pārvērtību šovā mainījusi carnikavietes Ilzes dzīvi

9 komentāri
Kā dalība TV3 pārvērtību šovā mainījusi carnikavietes Ilzes dzīvi
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šonedēļ spilgtu imidža maiņu pašmāju pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas” izbaudīja Ilze Graudiņa no Carnikavas. Skatītāji nav skopojušies ar atzinīgiem vārdiem par stilistu paveikto, bet vai dalība projektā un vizuālās pārmaiņas gājušas pie sirds arī pašai Ilzei?

Šajā nedēļā šova ”Stilistu kaujas” galvenie varoņi bija Ilze un Matīss Graudiņi. Pāris maijā svinēs 10. kāzu gadadienu, un stila meistariem bija izaicinājums, iekļaujoties 400 eiro budžetā, Ilzi sapost svētkiem tā, lai viņa patiktu arī savam vīram.

Starp stilistu piedāvātajiem komplektiem Matīss par labāko atzina sievas favorīta modes mākslinieka Aleksandra Pavlova piemeklēto tērpu, kas vismazāk atbilda vīrieša sākotnēji izvirzītajām prasībām.

Vairāk par to, kā Ilzei un Matīsam veicās šovā, lasi šeit!

Kā pēc uzmirdzēšanas TV ekrānos Skaties.lv atklāj šova dalībniece, visas cerības, ko viņa bija likusi uz Pavlovu, attaisnojušās pilnībā: ”Par simt procentiem un vēl vairāk.”

Pēc Ilzes domām, ar jauna tēla izveidošanu šovā vislabāk tiek galā Pavlovs un Dace Krieviņa-Bahmane. Bet, runājot par stilisti Lauru Valutu, kura līdz šim šovā demonstrējusi visstriktāko pieturēšanos pie prasībām, kā savu sievieti vēlas redzēt vīrietis, Ilze teic: ”Ar nepakļaušanos varbūt desmitniekā var trāpīt daudz vairāk.”

”Bet par to nav stāsts, jo mēs neviens neielīdīsim vīrieša smadzenēs.

Arī man līdz šim nav saprotams, kā vīrs nonāca pie šī rezultāta, lai arī mums noteikti sakrita viedokļi par to, kuram tērpam uz šādu iznācienu, ar šādu mērķi būtu jāuzvar,” saka dalībniece.

Pēc pārvērtībām sieviete saņēmusi daudz labu atsauksmju gan par izveidoto tēlu, gan jauno matu krāsu.

”Es arī pati redzu to, ka ir superīgi būt blondai. Ar jauno tēlu ļoti labi sadzīvoju,” teic Ilze.

Jau agrāk viņa bijusi blondīne, bet praktisku iemeslu dēļ, dzīvojot ar bērniņu mājās, pieturējusies pie pelēkā matu toņa. Tāpat viņa vēlējusies paskatītos, kāda ir dabīgā krāsa. ”Bet es esmu par blondo,” uzsver šova dalībniece.

Ilze atzīst, ka turpmāk pieturēsies pie stilistu padomiem, kas ir iegūti filmēšanās laikā – par krāsu paletēm, vizāžistes Kristas ieteikumiem kosmētikas pasaulē. Vislabākos vārdus dalībniece veltī arī frizierei Silgai.

Līdz ar šovu Ilze saredzējusi ļoti daudz iespēju, ko mainīt savā garderobē. Viņa viennozīmīgi klausīs arī vīra Matīsa vēlmei ģērbties pieguļošos tērpos, nevis turpinās augumu slēpt lindrakos.

Matīsa domas par mīļotās kāri slēpt slaido augumu uzzini šeit!

”Es nezinu, kas ir par iemeslu, kāpēc man patīk sevi ietērpt plandošos tērpos. Viena lieta, ka kādu laiku tas ir bijis aktuāli, bet es ticu, ka tas neizceļ mana auguma kvalitātes,” saka Ilze.

Dalība šovā viņai ir pavērusi jaunu skatu uz pašas garderobi: ”Es viennozīmīgi vēlētos eksperimentēt ar jostām, kas līdz šim man kā aksesuārs nekad nav bijis svarīgs. Tagad aksesuāri aizņems jaunu vietu manā garderobē. Arī bižutērija un skaisti, masīvi auskari man ir atklājums.

Vēl ļoti lielu nozīmi turpmāk veltīšu krāsu izvēlei. Sen pirms piedalīšanās šovā esmu vēlējusies iziet no melnās krāsas. Pateicoties stilistu ieteikumiem un komentāriem, esmu atklājusi pasteļtoņus, kas ne tikai varētu, bet patiešām izskatās labi.

Līdz ar to, iegādājoties jaunos tērpus, man nebūs bail pievērst uzmanību gaišām krāsām, pasteļtoņiem, un esmu pārliecināta, ka tie ieņems vietu manā garderobē.”

”Es jau nevaru nociesties, lai izmantotu dāvanu karti,” smaida Ilze.

Viņai ir ko teikt arī citām dāmām: ”Es iesaku jebkurai sievietei, ja ir iespēja, uzdrīkstēties pārvarēt sevi ar domu, ka tas, kas varbūt tev šķitis nesasniedzams un nav par tevi, tas var kļūt par tevi. Es ar to vairāk domāju spēju sevi ieraudzīt kamerā no malas, novērtēt.”

Dalībniece īpašu pateicību vēlas izteikt šova filmēšanas komandai, kas ļāvu viņai gūt ļoti patīkamu pieredzi.

”Ļoti viegla sastrādāšanās ar filmēšanas grupu. Esmu cilvēks, kurš būt kameras priekšā vai fotografēties nekad nav mīlējis. Rezultāts ir tāds, ka viņi spēja panākt, ka es izturos brīvi un dabiski. Ar šovu esmu ļoti apmierināta,” saka Ilze.

Viņa spriež, ka ”Stilistu kauju” formāts dalībniekam ir vienkārši izcils: ”Šis labākais, kas no pārvērtību šoviem līdz šim bijis, jo tavs ieguldījums ir pieteikšanās un attiecīgi iespēja izvilkt laimīgo lozi un piedalīties. Tu es nodots trīs profesionāļu rokās un vienas dienas laikā pārvērties trīs reizes. Vai nav fantastiski?! Es pat teiktu, ka tā ir trīskārtīgi veiksmīga loze.”