Ilmārs TV3 pārvērtību šovā sievai izvēlas vispikantāko tērpu

Trešdienas, 18. marta, vakarā TV3 skatītāju novērtējumam tika nodots šova ”Stilistu kaujas” kārtējais raidījums, kurā zilajos ekrānos atgriezās iepazīšanās spēles ”Saimnieks meklē sievu” veiksminieki Ilmārs un Beāte.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • Zane

  Zane

  Nabaga meitenei rokas trīc vīra priekšā. Tāds sadistveidīgs
 • Kā ir tā ir

  Kā ir tā ir

  Tam Pediņam lopi nepardodas(laikam kaimiņa bija))) ko lien atkal TV????
 • mans kritiskais viedoklis

  mans kritiskais viedoklis

  Sievietei tos milzīgos vaigus vajag likvidēt. Cenšas jau aiz matiem noslēpt, bet tas uzkrītošs paliek iespaidīgā izmēra deguns! Un tie uzsmērējamie "filleri" ir priekš kaķiem. Nevienu grumbu uz pieres neizņems uzsmērējama ķite. Pajautājiet plastikas ķirugiem! Bet raidījumā jau dārgas īstās šprices neizmantos. Un ,ievēroju, ka vīrietim ,iespējams, ielikti lieli priekšzobi, platāk smaidot, sānos redzami mazi, līki zobiņi. Zobi ielikti pa lielu, jo var dzirdēt svepstēšanu.
  Kopumā -pārītis diezgan jocīgs un muļķīgs. Visu laiku stulbi ķiķina kā bērnudārza audzēkņi. Man nepatika ļoti pāris ar Gunitu, šis ir otrais pāris, kurš man šķiet diezgan muļķīgs, šie man arī nepatika.
  • Ķirurgs

   Ķirurgs

   a tev tās tavas smadzenes vajadzētu likvidēt. Tāpat jēgas nav. Ko jūs piekasāties meitenei. Izskatās fantastiski. Nē uzrodas kāds komentētās, vai viņas past... vīrs kuram arī tagad nav labi. Pilnīgi apdauzīti. Bet nu tādi laikam sievietēm visvairāk patīk. Tādus izvēlas un tādiem skrien pakaļ.
   • mans kritiskais viedoklis

    mans kritiskais viedoklis

    Nepiekasos. Saku tikai to, ko redzu. Ja redzu, ka cilvēki ir dumji, tad tā arī saku. Redzu, ka šiem tikai dzimumattiecības vien prātiņā. Seksa kāre beigsies, un story būs finišs. Un ,kas būtu, ja sieviete likvidētu savus milzīgos vaigus un pārtaisītu savu iespaidīgo degunu, nevis censtos slēpt aiz matiem? Būtu smuki! Ķiķināšana pierimtu!
  • Fui

   Fui

   Klau kritiskais viedokli es varu saderēt, ja redzētu tevi, tev būtu vairāk pie kā piekasīties izskata nekā viņai. Beidz savu bērnības aizvainojumu izlikt uz citiem.
   • mans kritiskais viedoklis

    mans kritiskais viedoklis

    Neesmu pasaules skaistulis. To apzinos, tāpēc TV nelienu un "zvaigzni" netēloju!
 • Ha ha
 • mazā .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!