Ilmārs TV3 pārvērtību šovā sievai izvēlas vispikantāko tērpu

10 komentāri

Trešdienas, 18. marta, vakarā TV3 skatītāju novērtējumam tika nodots šova ”Stilistu kaujas” kārtējais raidījums, kurā zilajos ekrānos atgriezās iepazīšanās spēles ”Saimnieks meklē sievu” veiksminieki Ilmārs un Beāte.

Beāte un Ilmārs pagājušajā gadā metās vasaras piedzīvojumā un iepazinās iecienītajā šovā ”Saimnieks meklē sievu”. Tur abi saskatījās un jau gada nogalē mija gredzenus.

Kā Ilmāram un Beātai klājas pēc kāzām, skaties šeit!

Ilmārs stilistiem deva uzdevumu sapost Beāti viņa dzimšanas dienas svinībām, kuru laikā abi apmeklēs koncertu, tomēr modes ekspertiem uzdevumu sarežģīja fakts, ka vīrietis nemaz nezina, kas ir viņa gaumē un kāds stils viņam patīk.

Mīļotās sapošanai Ilmārs atvēlēja apaļus 300 eiro un atzina, ka ļoti uzticas stilistu gaumei. Tas liecināja, ka rezultāts var būt visneparedzamākais.

Dace Krieviņa-Bahmane Beātei izvēlējās baltu, viņas slaidajam augumam komplimentējošu kleitu, kurai pieskaņoja žaketi, bet tēlu paspilgtināja ar drosmīgām saulesbrillēm.

Ilmārs priecājās, ka Beāte nav iekāpusi kartupeļu maisā un kleita ir gana apspīlēta, tomēr saulesbrilles gan viņš labāk redzētu, turētas kabatā.

Laura Valuta Beāti ietērpa spilgti sarkanā, īsā kleitā un melnā ādas jaciņā, un Ilmārs atzina, ka šis salikums viņu pilnībā apmierina. ”Viss bija maksimāli uztaisīts tā, lai būtu vieta fantāzijai. Viss bija super,” Lauras veikumu komentēja Ilmārs.

Savukārt Aleksandrs Pavlovs šova izraudzītais sievišķīgais melnais mežģīņu auduma kombinezons Ilmāra ieskatā bija pārāk pikants un neķītrs, un tieši šis vīrieti uzrunāja visvairāk.

Tāpat viņam nebiju divu domu, ka šī tēla autors ir Aleksandrs. ”Vīrietis vīrieti saprot,” noslēgumā atzina Ilmārs.