Ieskats TV3 pārvērtību šovā: rīdzinieci Jolantu pirmās pārmaiņas ārienē pārsteidz nesagatavotu

1 komentārs

Trešdienas, 3. jūnija, vakarā TV3 šova ”Stilistu kaujas” skatītāji būs liecinieki, kā sievišķīgas pārvērtības populāru pašmāju stilistu paspārnē piedzīvos rīdziniece Jolanta. Kā liecina ieskats raidījumā, pirmās pārvērtības sieviete uzņems ar milzu sajūsmu.

Raidījuma varoni Jolantu Runci šovam ”Stilistu kaujas” pieteica vīrs Māris, ar kuru viņa iepazinusies pirtī. ”Kad iegāju pirtī, es uzreiz sapratu, ka viņa būs mana,” abu skaisto iepazīšanos atminas Māris. Drīz vien abi sākuši dzīvot kopā un vēlāk arī apprecējušies.

Plašāk par to, kā sācies šis mīlasstāsts, lasi šeit!

Tagad, kā atzīst vīrietis, ģimenes dzīvē iestājusies rutīna, un viņš vēlas sievu palutināt.

Stilistiem dots uzdevums Jolantu sapost vecākās meitas izlaidumam, un viņai jāizskatās tik mirdzošai, lai visi uz viņu atskatītos.

TV šovā sievietēm pārvērtības ierasti sākas ar jauna matu sakārtojuma izveidošanu, kam seko došanās pie grima meistares. Dāmām draudzīgi čalojot par vīriešiem, Jolanta atklāj, ka vīram viņā visizteiksmīgākās šķiet acis.

”Otru vietu viņš pateiks pats. Tas ir tas, uz kuru viņš vienmēr atskatās. Viņam ir forvarders, viņš nekad nenokļūdīsies. Ja es iešu pa priekšu, viņš nekad nepazudīs,” smaidot atzīst šova dalībniece.

Vizāžiste Jolantas sejā akcentējusi skaistāko, kas tajā ir, mazos defektiņus ievirzot otrajā plānā, un sieviete, ieraugot sevi spogulī pēc pirmā pārvērtību posma, nespēj slēpt pārsteigumu, kas mijas ar sajūsmu.

”Ej tu nost!” vairākkārt iesaucas Jolanta un atzīst, ka grims ir ļoti gaumīgs, skaists un tiešām fantastisks.

Jolantai tiekoties ar stilistiem, Aleksandrs Pavlovs atzīst, ka jūtas apmulsis un nu sieviete izskatās piecus, ja ne desmit gadus jaunāka.

Vai tāpat domās arī viņas vīrs Māris un kā stilisti būs izvēlējušies sapost Jolantu, skaties šovā ”Stilistu kaujas” trešdien, 3. jūnijā, plkst. 21:40 kanālā TV3!