Ieskats pārvērtību šovā: rīdzinieci Gunitu pārsteidz pirmās pārmaiņas ārienē

6 komentāri

Trešdienas, 4. marta, vakarā TV3 šova ”Stilistu kaujas” skatītāji būs liecinieki, kā sievišķīgas pārvērtības Latvijā populāru stilistu rokās piedzīvos rīdziniece Gunita. Kā liecina ieskats raidījumā, pirmās pārvērtības jaunā sieviete uzņems ar spilgtām emocijām.

Raidījuma varoni Gunitu Bižāni šovam ”Stilistu kaujas” pieteica mīļotais vīrietis Rolands Afanasjevs, lai iepriecinātu viņu Sieviešu dienā.

Kā atklāja Rolands, 8. marts pārim ir īpaša diena, ko Gunita ļoti gaida, tikmēr pats sarūpē kādu jauku pārsteigumu.

Pāra skaisto mīlas stāstu lasi šeit!

Pēc Rolanda domām, pavasarīgajos svētkos Gunitai būtu jāizceļ krūtis, tomēr viņš atzīst, ka mīļotās veidols viņam kopumā ļoti patīk. Tikai, viņa ieskatā, draudzene krāsojas pārāk koši.

TV šovā sievietēm pārvērtības ierasti sākas ar jaunas frizūras izveidošanu un jaunajam tēlam pieskaņota grima uzklāšanu. Gunita, ieraugot sevi spogulī pēc pirmā pārvērtību posma, izjūt gan pārsteigumu, gan prieku.

Par sasniegto rezultātu priecājas arī grima māksliniece Krista Zvirgzdiņa: ”Tu joprojām izskaties ļoti skaisti, tikai daudz, daudz elegantāka.”

Tāpat Krista Gunitai atklāj, kam jāpievērš uzmanība, lai grims būtu nevainojams.

Kā Gunita tiks saposta Sieviešu dienas svinībām un kurš no tēliem viņas draugam patiks visvairāk, skaties šovā ”Stilistu kaujas” trešdien, 4. martā, plkst. 21:40 kanālā TV3!