Foto: visu laiku dārgākais tērps TV3 šovā “Stilistu kaujas”

9 komentāri

Trešdienas, 13. maija, vakarā TV3 piedāvā pārvērtību šova ”Stilistu kaujas” kārtējo raidījumu, un šajā reizē modes māksliniekiem tika dota iespēja izpausties, jo budžets bija neierobežots.

Šī raidījuma varoņi bija pāris no Rīgas – Mareks Voroņuks un Elana Baibakova. Abi uzaicināti uz kāzām, un Mareks pieteica Elanu šovam, lai modes mākslinieki sapostu viņu šim pasākumam, kura norise plānota jūras krastā.

Mareks, tiekoties ar stilistiem, izstāstīja, kādu viņš vēlas redzēt savu draudzeni. ”Mēs nekautrēsimies un nekādus ierobežojumus es jums nedošu – tātad budžeta ierobežojumu nav. Cik jūs gribat tērēt, mierīgi tērējiet!” stilistiem paziņoja Mareks, un stila meistari ziņu uzņēma ar lielu prieku.

Nebijis gadījums TV šovā “Stilistu kaujas”

Šī bija pirmā reize šovā, kad modes ekspertiem, sapošot dāmu, bija ļauts tērēt tik, cik viņi vēlas, un trijotne, izvēloties piemērotāko tērpu Elanai, nemaz nebija skopojusies.

Ērtāko un praktiskāko no tērpiem, kurā doties uz kāzām, jaunajai sievietei piemeklēja stiliste un blogere Laura Valuta. Viņa šova varonei izvēlējās kleitu ar kapuci, bet par īpašo odziņu kļuva kedas ar biezu zoli un trendīga somiņa. Komplekta, kas Mareku atstāja bez valodas, kopējās izmaksas bija 544 eiro.

Modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs bija nolēmis Elanas draugu pārsteigt ar izdomu un cēla priekšā komplektu, kas izmaksā gandrīz divas reizes dārgāk nekā pirmais – 949 eiro. Vīrietis atzinīgu novērtēja tērpu un kurpes, tomēr, izsakoties par galvas rotu, viņš atzina, ka nezinot, vai vispār tādus vārdus drīkst teikt televīzijā.

Visvairāk patērējusies bija modes dizainere Dace Krieviņa-Bahmane – viņa Elenai bija piemeklējusi tērpu un aksesuārus 1032 eiro vērtībā. Mirdzošo kleitu, kas kombinēta ar ādas jaku un stilīgām kurpēm, Mareks novērtēja kā labāko, kurā mīļotajai tērpties, dodoties uz kāzām.