Foto: valdzinošā Lelde Dreimane TV šovā žilbina pikantos tērpos

9 komentāri

Trešdienas, 27. maijā, vakarā TV3 skatītāju novērtējumam tika nodots šova ”Stilistu kaujas” kārtējais raidījums, kurā pārvērtības piedzīvoja dziedošā aktrise Lelde Dreimane. Skatuves mākslinieces sapucēšana izrādījās līdz šim sarežģītākais uzdevums šovā.

Dailes teātra aktrisei un seriālu ”Viņas melo labāk” un ”#VisiMājās” zvaigznei Leldei Dreimanei šis laiks visai ir darbīgs. Viņa ne tikai piedalās jaunā TV3 seriāla filmēšanā, bet kopā ar mūziķi Dāvi Pauguru strādā dziesmas par mīlestību.

Šova ”Stilistu kaujas” ietvaros dziesmas komponists Dāvis modes ekspertiem deva visai sarežģītu uzdevumu – sagatavot Leldi šīs dziesmas videoklipa filmēšanai. Stilistiem bija jāatrod tērpts, kas stāsta divus stāstus – par labo un slikto meiteni.

Vairāk par stilistiem doto uzdevumu lasi šeit!

Pārvērtību ietvaros aktrises skaistie tumšie mati pirmo reizi dzīvē tika izbalināti, kā arī viņa tika pie šarmanta grima.

Lai arī budžets bija gana liels – 600 eiro –, stilistiem uzdevums izrādījās ne no vieglajiem. Rezultātā tika sarūpēti trīs dažādi tērpi, pie kuriem pakavēties ilgāk.

Pirmais savu tērpu prezentēja modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs. Viņš Leldi ietērpa garā leoparda apdrukas kleitā ar efektīgu dekoltē un dziļu šķēlumu, kurā, kā atzina aktrise, viņa jutās ideāli.

Ar sajūsmu Lelde uzņēma arī modes dizaineres Daces Krieviņas-Bahmanes redzējumu par to, kā aktrisei jāizskatās videoklipā. Viņa aktrisei bija piemeklējusi mini kleitiņu 1960. gadu stilā, ko kombinēja ar šim laikam raksturīgiem aksesuāriem.

Teātra cienīgs iznāciens Leldei bija stilistes un blogeres Lauras Valutas izvēlētajā tērpā. Aktrise uz mēles iznāca, tērpusies mētelī un ietinusies vieglā šallīte, bet bez liekas kavēšanās kameru priekšā pusi no apģērba novilka nost, paliekot skaistā mini kleitiņā.

Lai gan kopumā ar trešo tērpu Dāvis bija apmierināts, tomēr pilnai laimei nedaudz pietrūcis: ”Biju gaidījis nedaudz lielāku piegriezienu tam, kas būs apakšā, kaut ko bišķiņ tuvāk robežai, ko drīkst un ko nedrīkst. Tur varēja pavērties ļoti daudz iespējas.”

Šajā raidījumā uzvaras laurus plūca Aleksandrs Pavlovs.