Foto: svinīgi noslēdzies pašmāju šovs ”Stilistu kaujas”

17 komentāri
Foto: svinīgi noslēdzies pašmāju šovs ”Stilistu kaujas”
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Trešdienas, 17. jūnija, vakarā TV3 noslēdzās populārā šova ”Stilistu kaujas” pirmā sezona. Noslēguma raidījumā stilistus sagaidīja kārtējais aizraujošais uzdevums – viņiem bija jāsapoš mūziķe Ieva Sutugova.

Dziedātāja Ieva Sutugova ”Stilistu kaujās” piedalījās kopā ar brāli Mārtiņu. Abi ir lieli humora mīļotāji, tādēļ dziedātāja izteica cerību, ka brālis modes ekspertiem nebūs devis kādu pavisam ”interesantu” uzdevumu.

Ieva ielūgta uz albuma prezentācijas pasākumu, un modes māksliniekiem, ievērojot brāļa vēlmes un iekļaujoties 300 eiro lielā budžetā, bija jāizveido dziedātājai piemērots tēls.

Pārvērtību ietvaros Ievai tika veikta acu korekcija, kas ļāva atbrīvoties no brillēm, savukārt skaistumkopšanas salonā viņas mati tika nogriezti, pabalināti un ieveidoti, bet skaistais grims ļāva viņas sievišķībai uzplaukt kā skaistam ziedam.

Kā modes ekspertiem Dacei Krieviņai-Bahmanei, Laurai Valutai un Aleksandram Pavlovam izdevās sapucēt Ievu, skaties fotogalerijā!

Par šova ”Stilistu kaujas” pirmā sezonas uzvarētāju kļuva Dace, kura 20. raidījumu laikā bija spējusi vislabāk un atbilstošāk tuva cilvēka vēlmēm sapucēt sievieti kādam īpašam pasākumam. Viņa ieguva galveno balvu – dāvanu karti 100o eiro vērtībā no tirdzniecības centra “Spice”.