Foto: pārvērtību šova Gunita žilbina Merilinas Monro tēlā

20 komentāri
Foto: pārvērtību šova Gunita žilbina Merilinas Monro tēlā
PRIVĀTAIS ARHĪVS

TV3 šovā ”Stilistu kaujas” iepazītā trīs bērnu māmiņa Gunita Bižāne šopavasar uzziedējusi kā krāšņa puķe. Izņēmums nebija arī pašas vārda diena 27. maijā, kad viņa par godu skaistajiem svētkiem bija īpaši saposusies.

Gunita Bižāne, kura marta sākumā pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas” piedzīvoja spilgtas pārvērtības, arī pēc uzmirdzēšanās TV ekrānā joprojām dara visu, lai izskatītos lieliski.

Aprīļa sākumā vēstījām, ka šova dalībniece, turpinot atsvaidzināt savu tēlu, kļuvusi par žilbinošu blondīni. Šonedēļ Gunita uzmirdzējusi pavisam koķetā tēlā.

Ar kaimiņienes Ivetiņas gādību jaunā sieviete tikusi ne vien pie burvīga grima, bet viņas blondie mati tikuši skaisti iecirtoti.

Kā Gunita atzīst Skaties.lv, tuvinieki, kuri viņu redzējuši klātienē, vienbalsīgi nosprieduši, ka nu viņa līdzinās amerikāņu kino leģendai un 50. gadu Holivudas sekssimbolam Merilinai Monro.

Vārda dienu Gunita nosvinējusi bez liela pompa – kopā mīļoto vīrieti Rolandu Afanasjevu un gadu veco dēliņu Aleksu vakarā nobaudījuši tortīti. Uz nelielajām svinībām aicinājuši ar kaimiņieni, tomēr aizņemtības dēļ viņai nav bijis laika tajās piedalīties.

”Šoreiz sanāca ļoti šaurā lokā. Bet domāju, kad vasarā būs dzimšanas diena, tad gan, es atvainojos par izteikšanos, laikam piedzeršos. Var taču vienreiz mūžā normāli nosvinēt,” smejas Gunita.

Kā jau svētkos pieklājas, nav izpalikušas arī dāvanas – jau mēnesi pirms svētkiem Rolands draudzenei uzdāvinājis velosipēdu, ko viņa nedēļas laikā iemācījusies stūrēt. Tāpat no drauga dāvanā saņemts jauns mobilais telefons. ”Vārda dienā Rolands man uzdāvināja arī puķīti,” priecīgi stāsta Gunita.

Lokas izrādījušās tik noturīgas, ka dienu pēc svētkiem Gunita šarmantajā izskatā pošas apciemot savus divus bērnus, kuri nākuši pasaulē iepriekšējās attiecībās. ”Ieskriesim tirgū, nopirksim kādus auglīšus – ar saldumiem bērnus nebarosim. Nopirkām arī dāvanu,” klāsta trīs bērnu mamma.

Vairāk par Gunitas diviem bērniem un viņas skarbo dzīvesstāstu lasi šeit!

Tāpat viņa cer, ka Latvijā izsludinātais ārkārtējais stāvoklis drīz beigsies: ”Beidzot, cerams, tas murgs būs galā”.