Foto: pārvērtību šova Gunita pavasari sagaidījusi kā satriecoša blondīne

14 komentāri
Foto: pārvērtību šova Gunita pavasari sagaidījusi kā satriecoša blondīne
SKATIES

Gunita Bižāne, kuru Latvija iepazina TV3 pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas”, turpina atsvaidzināt savu tēlu un šopavasar kļuvusi par žilbinošu blondīni.

TV3 šovā ”Stilistu kaujas” dalībniecēm ne tikai tiek piemeklēti vairāki apģērbu komplekti, bet nereti kardināli mainīts arī matu griezums un krāsa. Frizierim Aigaram Bajāram bija daudz darāmā, lai Gunitas Bižānes pašrocīgi balinātajiem matiem atgrieztu veselīgumu.

Mēnesi pēc filmēšanās šovā Gunita žilbināja jau ar jaunu matu krāsu. Par spīti Bajāra ieteikumam matus nekrāsot mājas apstākļos, viņa tomēr bija rīkojusies pati. ”Es pārkrāsoju, tāpēc ka mati nedaudz izbalēja. Aigars teica, ka var gadīties, ka kaut kas pabalēs,” Skaties.lv atzinās Gunita.

Tagad, kad skaistumkopšanas saloni ir slēgti, dāmām nav citu variantu, kā savu ārieni kopt pašu rokām, un nesen Gunita atkal devusies uz veikalu, lai iegādātos matu krāsošanas līdzekli.

”Man bija 50 eiro, es aizgāju uz ”Drogām” un nopirku balinātāju. Es atceros, ka Aigars teica, ka matus nedrīkst balināt, es tomēr paņēmu divas kastītes, jo zinu, ka ar divām kastītēm vienmēr pietiks, mati pilnībā ir nokrāsoti. Tagad ir forši,” Skaties.lv saka Gunita un piebilst, ka, jau startējot pārvērtību šovā, vēlējusies kļūt par blondīni.

Sieviete atzīst, ka visu bērnību bijusi gaišmate, bet pieaugot eksperimentiem ar matu krāsu ļāvusies ne reizi vien: ”Esmu bijusi blondīne, melnmate, mati bijuši arī ķiršu krāsā. Man laiku pa laikam patīk pamainīt krāsu.”

Gunita savulaik izvēlējusies spert arī drosmīgu soli – viņa nogriezusi tautā saukto zēngalviņu, kas viņas dzīvē bijušas kardinālākās pārvērtības ārienē. ”Es tikai gribēju paākstīties darba dēļ, bet visa dzīve izmanījās,” to, ka matos ir spēks, apliecina Gunita.

Tomēr tagad viņas mīļotais Rolands Afanasjevs smej, ka Gunita solījusi tuvākā pusgada laikā galvas rotu vairs nebalināt un viņš ir gatavs draudzeni turēt pie vārda.