Foto: modes ekspertu satriecošākais veikums TV3 šovā ”Stilistu kaujas”

6 komentāri

Trešdienas, 20. maija, vakarā TV3 skatītāju uzmanībai tika nodots pašmāju šova ”Stilistu kaujas” kārtējais raidījums, kurā trīs modes ekspertu paspārnē pārsteidzošas pārvērtības piedzīvoja 36 gadus vecā Marita.

Maritu Ņikitinu pārvērtībām TV šovā pieteica kolēģe Ilze Maus, kura vēlējās, lai darba biedrene vairāk uzmanības pievērstu savam ģērbšanās stilam. Marita sieviešu kolektīvā ir vienīgā, kura dod priekšroku pusaudžu vidū iecienītajiem džinsiem un T krekliem, un kolēģe uzskatīja, ka tas ir jāmaina.

Kā izrādījās, Maritas skapī bija tikai divas kleitas, tādēļ Ilze, tiekoties ar stilistiem, izstāstīja, kādu viņa vēlas redzēt savu kolēģi darbā birojā. Modes ekspertiem tika dots uzdevums, iekļaujoties 300 eiro budžetā, padarīt Maritu daudz sievišķīgāku. Vairāk par to, ko Ilze vēlējās mainīt kolēģē, skaties šeit!

Pārvērtību ietvaros šova dalībnieces bija sarūpēta iespēja atbrīvoties no brillēm, skaistumkopšanas salonā sievietes mati tika nedaudz nogriezti, nokrāsoti un ieveidoti, savukārt skaistais grims ļāva viņas sievišķībai uzplaukt kā puķei.

Modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs bija izlēmis atstāt Maritu biksēs, tiesa, ne džinsu, ko viņš izvēlējās kombinēt ar kleitu. Kā atzina Marita, ka tērps viņai devis vielu pārdomām.

Īpašu ievērību izpelnījās arī Maritas izcilā spēja defilēt augstpapēžu kurpēs, kas klātesošos burtiski apžilbināja.

Dace Krieviņa-Bahmane strikti turējās pie Ilzes norādes par svārkiem – modes dizainere tos izlēma vilkt kopā ar klasisku žaketi, bet sievišķību paspilgtināja dekoltē.

”Viņa tērpu ļoti labi iznesa. Es biju pārsteigta, kā viņa sajuta, izgāja, parādīja savu sievišķību visā plaukumā,” gandarīta bija Dace.

Stiliste Laura Valuta, tāpat kā Pavlovs, bija izvēlējusies bikses kombinēt ar kleitu. ”Viņai nav jābūt kleitās, kurās viņa nekad nav staigājusi. Tam ir jānotiek pakāpeniski, vienā dienā tas nenotiks,” skaidroja stiliste.

Tāpat Laura priecājās, ka visu to, kā Marita sevi ieraudzīja šovā, viņa sāks ieviest savā garderobē. ”Tas arī ir galvenais mērķis.”

Ilzei priekšā bija ļoti grūts uzdevums, un viņas vērtējumā par visatbilstošāko darbam birojā tika atzīts Pavlova izvēlētais tērps.