Foto: aktrise Regīna Devīte piedzīvojusi satriecošas pārvērtības

15 komentāri
Foto: aktrise Regīna Devīte piedzīvojusi satriecošas pārvērtības
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Trešdienas, 6. maija, vakarā TV3 skatītāju vērtējumam tika nodots šova “Stilistu kaujas” raidījums, kurā ar trīs modes ekspertu gādību košas pārvērtības piedzīvoja Valmieras teātra aktrise Regīna Devīte.

Aktrisi Regīnu Devīti, kura pirms daudziem gadiem plašu atpazīstamību ieguva ar Zentas lomu seriālā “UgunsGrēks”, TV3 pārvērtību šovam bija pieteicis viņas kolēģis pasākumu vadītājs Māris Krastiņš. Viņš vēlējās aktrises dzīvē ieviest ko jaunu, un, iespējams, tas varētu būt saistībā ar imidžu.

Kā izteicās Regīna, viņa savu stilu vērtē kā diezgan haotisku, tomēr aktrise arī cītīgi seko līdzi modes tendencēm.

Stilistu uzdevums bija skatuves mākslinieci sapost pastaigai parkā un tā, lai Regīna izskatītos eleganti, bet ar ”odziņu”, bet tēlu Māris ierosināja paspilgtināt ar cepuri. Modes ekspertiem, piemeklējot tērpu, vija jāiekļaujas 488 eiro lielā budžetā.

Pārvērtību ietvaros Regīnas Devītes garie mati tika nedaudz saīsināti, nokrāsoti un skaisti ieveidoti. Tiesa, frizierei procesā izaicinājumu netrūka. Savukārt grima māksliniece aktrisi iepriecināja ar liftinga meikapu.

Apjomīgais budžets stilistiem bija ļāvis izpausties. Modes dizainere Dace Krieviņa-Bahmane aktrisei bija izvēlējusies elegantu tērpu ar vairākiem spilgtiem akcentiem. Tomēr, pēc Māra domām, diezin vai augstpapēžu kurpes ir tās, kurās Regīna varētu doties ilgā pastaigā.

Modes mākslinieka Aleksandra Pavlova redzējums par to, kādā izskatā Devītei jādodas pastaigā, bija daudz drosmīgāks un huligāniskāks – viņš par tēla “odziņu” bija izraudzījies lakatu, ko aktrisei apsēja ap galvu, kas Māri tomēr samulsināja.

Prasību par cepuri bija ņēmusi vērā stiliste Laura Valuta, un Regīnas kolēģim beidzot īsti nebija kur piesieties.

Lai gan Māris atzina, ka visi tērpi bija pārdomāti, par uzvarētāju šajā vakarā varēja kļūt tikai viens stilists, un tā bija Dace.