“Es uzreiz sapratu, ka viņa būs mana.” TV3 šova dalībnieki atklāj, kā iepazinušies pirtī

6 komentāri

Trešdienas, 3. jūnija, vakarā pie TV3 skatītājiem dosies skatītāju iecienītais šovs ”Stilistu kaujas”, un šajā reizē pārvērtību piedzīvojumā metīsies precēts pāris no Rīgas – Jolanta un Māris Runči.

Jolanta un Māris iepazinušies pirtī. Kā abi skaidro, tā nebija parastā, bet ārstnieciskā pirts. Kā atceras Jolanta, viņa Māra pirmos skatienus uztvērusi mierīgi, bet vīrietis neslēpj: ”Kad iegāju pirtī, es uzreiz sapratu, ka viņa būs mana.”

”Ar šo teikumu viņš laikam mani arī ”paņēma”,” atminas Jolanta. ”Kad viņš atnāca pie manis ciemos un meita prasīja, ko tu te dari, viņš teica: es te palikšu. Tas visiem bija viegls pārsteigums, bet no otras puses, tas bija ļoti pārliecinoši.”

Jolanta un Māris gredzenus mija pirms desmit gadiem. Taču nu, kā atzīst Māris, ģimenes dzīvē iestājusies rutīna, un viņš vēlas sievu palutināt.

Stilistiem būs uzdevums Jolantu sapost vecākās meitas izlaidumam, un šī uzdevuma paveikšanai viņiem jāiekļaujas 300 eiro budžetā.

Kāds būs modes ekspertu veikums un ko par visu domās Māris, skaties šovā ”Stilistu kaujas” trešdien, 3. jūnijā, plkst. 21:40 kanālā TV3!