”Es pati sev esmu reklāma,” – “influencere” Elīna Didrihsone komentē savu ģērbšanās stilu

19 komentāri

Trešdienas, 10. jūnija, vakarā pie TV3 skatītājiem atkal dosies iemīļotais pārvērtību šovs ”Stilistu kaujas”, un šajā reizē modes ekspertus sagaida īsts izaicinājums – viņiem jāsapoš košā uzņēmēja un veikala īpašniece Elīna Didrihsone, kura īpašu popularitāti iemantojusi pašmāju “influenceru” aprindās.

Šajā raidījumā uzdevums, kas dots stilistu komandai, būs neierasts un izaicinošs – viņiem šova varone jāsapoš tā, lai fotogrāfija, kurā viņa jaunais tēls iemūžināts, atstātu iespaidu viņas ”Instagram” sekotāju vidū.

Elīna un Nauris Didrihsoni atklāj savu skaisto mīlasstāstu

Elīnai Didrihsonei populārajā vietnē ”Instagram” ir 62 000 fanu un atbalstītāju, kas nozīmē, ka stilistu veidotajam tēlam tiešām ir jābūt efektīgam.

Kā skaidro Elīna un viņas vīrs Nauris, gandrīz visu savu darbu un laiku abi iegulda instagramā, savukārt viņas ikdienas garderobē galvenokārt ir apģērbs no pašas veikaliņa, jo abi ir sapratuši, ka arī Elīnai patīk tas, ko var nopirkt viņu bodītē.

”Es pati sev esmu reklāma. Es velku to apģērbu, meitenes to redz, viņas saka: wov, es arī tādu gribu,” skaidro Elīna.

Nauris sievas garderobē īpaši iecienījis džinsus un visu, kas ar to saistīts. Tomēr Elīna atzīst, ka viņai ar dzīvesbiedru gaumes par apģērbu sakrīt reti.

Vai stilistiem izdosies Elīnu saģērbt pa prātam Naurim, skaties pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas” trešdien, 10. jūnijā, plkst. 21:40 TV3!