Elīna Didrihsone skaidro savu aizraušanos ar mākslīgo skaistumu

62 komentāri
Elīna Didrihsone skaidro savu aizraušanos ar mākslīgo skaistumu
INSTAGRAM

Pašmāju pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas” šonedēļ krāšņā uzņēmēja Elīna Didrihsone bija izaicinājums visiem ekspertiem, arī grima māksliniecei. Rezultātā Elīna tika pie koša grima, taču sabiedrība nebeidz apspriest to, vai tik jaunai sievietei pieklājas savu ārieni uzlabot ar mākslīgā skaistuma paņēmieniem.

”Lūdzu, tikai ne kaut ko super maksimāli dabīgu! Man nepatīk, kad ir tikai pūderītis, mazlietiņ spīdumiņš. Ja koši, tad koši,” pirms pārvērtībām savas rekomendācijas, kā rezultātā vēlētos izskatīties, šova vizāžistei izteica 22 gadus vecā uzņēmēja Elīna Didrihsone.

”Šajā vecumā nevajag sevi pataisīt par mākslīgu lelli.” Pavlovs komentē jauniņās Didrihsones stilu

Kā pēc šova Skaties.lv atzīst Elīna, viņa nav pret dabisko skaistumu. ”Man noteikti nav tāds tabu. Vienkārši es ikdienā izvēlos uzkrāsoties, uzfrišināties – es gribu izskatīties maksimāli labi, cik es to varu izdarīt.

Tāpēc, ja man jautāja: Elīn, kā tu gribētu, lai tevi uzkrāso vai kā saģērbj, tad es uzreiz pateicu, ka var nebaidīties, lai dara visu – galvenais, ka ir koši un skaisti. Es negribēju, lai mani mazliet piepūderē, un viss. Jo es zinu, ka man nepatīk, kā tā izskatās,” saka uzņēmēja.

Runājot par saviem skaistuma knifiņiem, Elīna neslēpj: ”Man ļoti patīk, ka ir pieaudzētas skropstiņas. Tas gan nenozīmē, ka visām tādas vajag audzēt.

Man ir tāda seja, ka ir izteikti lielāks deguns, un līdz ar to es zinu, ka, ja man nebūs skropstu, deguns vizuāli izcelsies. Tādēļ skropstas, ja viņas ir kuplākas, to vizuāli kompensē.

Man meitenes ir aizrādījušas par to, ka man lūpās ir filleris. Bet es skatos savas iepriekšējās bildes, kāda es biju agrāk, un es tik tiešām redzu, ka vizuāli man ir lielāki vaigu kauli no dabas, deguns vai acis lielas, tad tieši lūpas vizuāli kompensē, un seja izskatās, manuprāt, labāk.

Viņa atzīst, ka nav par vai pret iespēju savu ārieni uzlabot mākslīgi: ”Bet, ja tas tev liek justies pārliecinošākai un skaistākai, tad kāpēc ne?

Es, piemēram, redzu, ka man nav super taisni zobi. Tas noteikti nav komplekss, bet, ja es to pamanu un redzu, es noteikti kaut kad dzīvē tos iztaisnošu, un man tas neliekas nekas slikts, pārmetošs. Kaut gan es šādu kritiku diezgan bieži saņemu – ka es esmu mākslīga. Man liekas, ka viss ir kārtībā.”

”Es pati sev esmu reklāma,” – ”influencere” Elīna Didrihsone komentē savu ģērbšanās stilu

”Influencere” piekrīt viedoklim, ka svarīgākais ir tas, kā cilvēks pats jūtas. ”Un galu galā slikti jau neizskatās,” viņa smaida.

”Piemēram, man ir novājināti mati – vārgi, īsi, aplūzuši. Ko man tagad darīt – tā arī staigāt? Ja es varu ieklipsēt iekšā un staigāt ar gariem matiem. Un man viss būs kārtībā,” norāda Elīna.

Viņa uzsver, ka darbs prasa vienmēr izskatīties uz visiem simts: ”Man katru dienu ir fotosesijas. Es nevaru būt tāda, kādu mani daba ir devusi. Ja es varu visu piefrišināt un būt lellīte, tad kāpēc ne?”

”Man ir tikai 22 gadi, un es valkāju tikai košas krāsas.” Didrihsone atklāj, kāpēc izbrāķēja Pavlova veikumu