Dzīve pēc pārvērtību šova: Rolands un Gunita atklāj, kā viņiem klājas mēnesi pēc filmēšanās

18 komentāri
Dzīve pēc pārvērtību šova: Rolands un Gunita atklāj, kā viņiem klājas mēnesi pēc filmēšanās
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Pagājušajā nedēļā TV3 šovā ”Stilistu kaujas” košas pārvērtības piedzīvoja Gunita Bižāne no Rīgas. Viņas mīļotais Rolands Afanasjevs nelaida garām iespēju draudzeni bildināt kameru priekšā, un mēnesi pēc filmēšanās projektā abi atklāj, kā tagad klājas.

Kā šovā ”Stilistu kaujas” atzina Gunita, viņas ģērbšanās stils ir vecmodīgs, tādēļ jaunā sieviete bija cerību pilna, ka stilisti viņai parādīs, kā ģērbties atbilstoši savam vecumam.

No trīs komplektiem, ko piedāvāja modes eksperti Aleksandrs Pavlovs, Laura Valuta un Dace Krieviņa-Bahmane, Gunitai visvairāk pie sirds gājusi drauga izvēle – gaisīgā kleita, kas kombinēta ar ādas jaciņu.

”Uzskatu, ka Aleksandra tērps bija visideālākais, tas bija tieši manā gaumē. Es pie sevis nodomāju, kaut būtu gara kleita. Tas bija ideāls salikums. Ja vēl Aleksandrs par to saņēma pirmo punktu šovā – izcili,” Skaties.lv stāsta Gunita.

Kā uzskata Rolands, galvenais, ko Gunita ieguvusi, piedaloties šajā projektā, bija vērtīgā pamācība, kā pareizi uzklāt grimu.

”Kad es ieraudzīju, ka Gunitu var sataisīt speciālisti, wow!

Man ļoti nepatika, kā viņa mājās krāsojās. Klauns, kā es teicu, jo grima bija par daudz,” saka Rolands.

Rolands izskaidro, kādēļ mīļoto bildinājis visas Latvijas priekšā

Tikpat vērtīgs ieguvums ir veiktā acu operācija, un, kā tagad atzīst Gunitas draugs, par draudzenes slikto redzi viņš pats bijis pārsteigts: ”Mēs to atklājām nejauši. Gunita par to nebija stāstījusi.

Bija tā, ka mēs skatāmies televizoru, rāda kaut kādu filmu, es prasu: ”Kāpēc tu neskaties?” Viņa atbild, ka neinteresē. Vēlāk izrādījās, ka viņa neredz subtitrus.”

Ieskats pārvērtību šovā: rīdzinieci Gunitu pārsteidz pirmās pārmaiņas ārienē

Mēnesi pēc filmēšanās šovā Gunita žilbina jau ar jaunu matu krāsu. Un sieviete neslēpj: ”Es pārkrāsoju, tāpēc ka mati nedaudz izbalēja. Aigars [frizieris Aigars Bajārs – red.] teica, ka var gadīties, ka kaut kas pabalēs.”

Par spīti Bajāra ieteikumam matus nekrāsot mājas apstākļos, Gunita tomēr rīkojusies pati.

”Es pati mēģināju. Nevis ar balinātāju, bet es paņēmu blondu krāsu. Bet laikam jau pilnībā neizdevās nokrāsot. Nevar saprast, jo šķiet, ka palikuši mani rižiki,” piedzīvojumus ar matiem klāsta Gunita un piekrīt, ka labāk par to, kādā izskatā viņa startēja šovā, gan ir.

Arī Rolands uzskata, ka matu krāsošanu labāk jāuztic profesionāļiem, un, ja to nevar atļauties paveikt dārgos salonos, ir taču lētāki, bet ne sliktāki frizieri.

Manāmas izmaiņas ir ne tikai Gunitas matu krāsā, bet arī to garumā. Mēneša laikā mati ievērojami paauguši, un kā atklāj šova dalībniece, talkā ņemts kāds pavisam vienkāršs līdzeklis.

”Es speciāli nopirku šampūnu ar rīcineļļu, kas paredzēts matu augšanai. Ik pēc divām dienām mazgāju, un mati ir reāli paauguši,” palepojas Gunita.

200 eiro dāvanu karti, ko pāris ieguva šova finālā, nolemts dalīt uz pusēm un vēl pielikt pa 50 eiro. Rolands plāno nopirkt divas džinsa bikses un T kreklus, un Gunita pauž cerību, ka apģērbs būs drauga augumam atbilstošs.

”Viņam visas drēbes vienmēr ir par platu. Es jau saku, lai pērk kaut ko šaurāku. Tajā uzvalkā, kurā viņš bija ”Stilistu kaujās”, viņš izskatījās kā maisā. Es viņam nevarēju pateikt, ko vilk, jo biju pie friziera. Viņš pats mājās pucējās un taisījās,” klāsta Gunita

Savukārt viņa pati iecerējusi par savu daļu iegādāties gan svinīgu kleitu, ko vilkt mugurā Sieviešu dienas vakariņās, gan arī jaunas ādas bikses, un cer, ka nauda pietiks arī zābaciņiem vai kurpēm.

Pēc šova Gunita jūtas kā nokļuvusi uzmanības centrā.

”Es negaidīju, ka mums būs intervijas. Man visi novēl tikt tālāk. Es gribētu kļūt par aktrisi. Man patīk iztēlot dzīvi. Es labprāt gribētu nofilmēties seriālā ”UgunsGrēks”, ja to vēl filmētu.

Man bērnībā bija sapnis – kļūt par dziedātāju vai moderno deju dejotāju. Man ļoti patīk dejot,” saka Gunita.

Savukārt Rolands vadās pēc principa, ka dzīvojam vienreiz un dzīvē visas iespējas jāizmanto. Viņš saka paldies visiem, kuri par abu dalību šovā izsaka labas domas, bet nelabvēļus un skauģus aicina: ”Paši pamēģiniet! Redzēsiet, kā ir to visu izbaudīt.”

”Šovs bija ļoti pamācošs. Gunita iemācījās krāsoties. Sapirksim visu, ko vajag. Tās nav mazas naudiņas, bet noteikti ir tā vērts. Labāk dārgāk, minimāli, bet ideāli,” to, ka sievietei ir jāpucējas un jāzied kā puķei, akcentē Rolands.