Brazīlieša Felipes mīļotā Rēzija pēc piedalīšanās pārvērtību šovā uz draugu ļaunu prātu netur

4 komentāri

Trešdienas, 29. aprīļa, vakarā TV3 šovā ”Stilistu kaujas” sievišķīgas pārvērtības piedzīvoja brazīliešu izcelsmes futbolista, repera un ”jūtūbera” Felipes Gabriela Ksavjēra mīļotā meitene Rēzija Stepka. Abiem piedalīšanās projektā bijis interesantākais kopīgais piedzīvojums kopš ārkārtējā stāvokļa izsludināšanas.

Šonedēļ modes ekspertus sagaidīja pavisam neparasts uzdevums – sapucēt šova dalībnieci romantiskam randiņam mājas apstākļos, un uzdevuma paveikšanai viņiem bija jāiekļaujas 500 eiro lielā budžetā.

Finālā Rēzijas draugs par piemērotāko tērpu pasākumam izvēlējās stilistes Lauras Valutas izraudzīto pieguļošo kleitu, kas lieliski izcēla meitenes labi trenēto augumu un sievišķīgos dotumus.

”Var redzēt dupsīti,” priecājās Felipe. Vairāk par to, kā abiem gāja šovā, lasi šeit!

Kā pēc šova noskatīšanās Skaties.lv atzīst Rēzija, lēmumu par randiņam mājās piemērotāko tērpu pieņemt viņai pašai nebūtu bijis viegli: ”Ja godīgi, man visi tērpi patika, tā ka man būtu ļoti grūti izvēlēties vienu. Es visos tērpos ļoti labi jutos un man šķiet, visi arī labi izskatījās.”

Rēzija ir fitnesa trenere un veselīga dzīvesveida piekritēja, tādēļ, izvēloties apģērbu ikdienai, viņa vairāk domā par to, lai tas ir ērts.

”Kad kaut kur izeju vai ir cits iemesls sapucēties, man patīk uzvilkt kleitas un augstus papēžus, bet tā nav mana ikdiena, kad es vairāk izvēlos sportiska stila apģērbu,” saka Rēzija.

Piedalīšanās pārvērtību šovā viņai deva ne tikai iespēju uz sevi paskatīties no malas, bet arī atziņu, ka arī sievišķīgs apģērbs ir iekļaujams ikdienas garderobē.

Kā lielākos ieguvumus no projekta Rēzija uzsver divus: ”Pirmkārt, skaista frizūra. Matu griezums, kādu man pirms tam nebija sanācis izveidot.

Arī kleitas, ko es ikdienā nebūtu izvēlējusies, lika man saprast, ka es tādā apģērbā tomēr labi jūtos un arī ikdienā varētu valkāt.”

”Nekādas romantikas nebija.” Felipe un Rēzija atklāj savu iepazīšanās stāstu

Daudzi šova skatītāji komentāros apsprieduši ne tikai stilistu veikumu, bet arī karstasinīgā brazīlieša godīgumu, izsakoties par draudzenei piemeklētajiem tērpiem.

Rēzija atzīst, ka draugs ir ļoti neprognozējams, kā arī tā vietā, lai liekuļotu, viņš vienmēr pateiks, ko domā patiesībā. ”Ja kaut kas nepatiks, tā arī pateiks.”

Savukārt uz mīļotā slavinošajiem izteikumiem TV kameru priekšā par Rēzijas apaļumiem, kas pieguļošajā kleitā bija īpaši pamanāmi, meitene neļaunojas, tikai pasmaida, jo no drauga saņemt komplimentus ir pieradusi.