Aktrise Regīna Devīte startē TV šovā ”Stilistu kaujas”

2 komentāri

Trešdienas, 6. maija, vakarā pie TV3 skatītājiem dosies šova ”Stilistu kaujas” kārtējais raidījums, un šonedēļ modes ekspertiem būs iespēja piemeklēt tērpu īstai zvaigznei – Valmieras teātra aktrisei Regīnai Devītei, kura pirms daudziem gadiem plašu atpazīstamību ieguva ar Zentas lomu seriālā “UgunsGrēks”.

Aktrisi Regīnu Devīti TV3 pārvērtību šovam pieteicis viņas kolēģis pasākumu vadītājs Māris Krastiņš, kurš, kā skaidro, vēlas viņas dzīvē ieviest ko jaunu, un, iespējams, tas varētu būt saistībā ar imidžu.

Pati Regīna savu stilu vērtē kā diezgan haotisku: ”Man patīk viss kaut kas.”

Aktrise arī cītīgi seko līdzi tam, kas ir modē. ”Es skatos dažādus blogerus, kas stāsta. Protams, es neskrienu tūlīt uz veikalu pirkt to modernāko trendu, bet man ir interesanti, ka es zinu, kas šosezon ir aktuāls,” viņa atzīst.

Māris šī raidījuma varoni redz kā ļoti spēcīgu personību, tomēr, pēc viņa domām, aktrisei vienmēr prasoties kāda ”odziņa”.

Vai prasmīgajiem stilistiem izdosies Regīnas tēlam piešķirt dzirksti un kā aktrises jaunos tēlus vērtēs Māris, skaties šovā ”Stilisu kaujas” trešdien, 6. maijā, plkst. 21:40 TV3!