64 gadus vecā Regīna Devīte atklāj sava slaidā auguma noslēpumu

1 komentārs
64 gadus vecā Regīna Devīte atklāj sava slaidā auguma noslēpumu
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Tautā iemīļotā Valmieras teātra aktrise Regīna Devīte šonedēļ TV3 šovā ”Stilistu kaujas” piedzīvoja galvu reibinošas pārvērtības. Pēc raidījuma noskatīšanās skatītāji daudz komplimentu veltījuši arī aktrises augumam, un nu skatuves māksliniece atklāj, kāda ir viņas lieliskās formas recepte.

Aktrise Regīna Devīte, kura plašu popularitāti iemantoja ar istabenes Zentas lomu seriālā ”UgunsGrēks”, šonedēļ TV ekrānā nodemonstrēja augumu, kādu varētu vēlēties arī gados jaunākas sievietes.

Kā nu 63 gadus vecā aktrise atklāj Skaties.lv, viņas lieliskais augums nav nemaz tik dabas dots. ”Es ļoti notievēju, un tagad turos tajās robežās,” saka aktrise.

”Es pārstāju ēst saldumus, gandrīz nemaz neēdu baltmaizi. Ja nu kādreiz pagaršoju kādu plātsmaizes gabaliņu. Protams, es nebadojos, jo neesmu uz to spējīga. Palīdz fizisks darbs un skraidīšana,” savu pieeju, kā būt labā formā, skaidro aktrise.

”Saldumi cilvēku iepriecina, bet es esmu vāja rakstura – ja es apēdīšu vienu konfekti, man gribēsies otru, trešo un reizēm pat ceturto. Tādēļ saldumus es sev vienkārši aizliedzu, tā, ka tie uz mani vispār neattiecas. Nedrīkst un viss.

Protams, ja kādreiz kaut kur ciemojos un piedāvā tortes gabaliņu, nevar kliegt un brēkt: ”Man ir diēta, es neēdīšu.” Tad es apēdu – aiz cieņas pret namamāti,” savu attieksmi pret saldumiem klāsta Regīna.

”Tagad esmu nedaudz noraizējusies. Kopš marta sēžam pa mājām, un pašā sākumā tikai staigāju no vienas istabas uz otru. Vingrot katru dienu sevi nevaru piespiest. Bija jau tāds kā muskuļu vājums iestājies.

Labi, ka tagad ir fiziskais darbs savā lauku saimniecībā – tas tomēr ir forši,” tā Devīte.