Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Svētdiena, 9. maijs

Klāvs, Einārs, Ervīns

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Stilistu kaujas” aktualitātes

Pārvērtību šova Gunita pēc šķiršanās sākusi ar kādu tikties

Pārvērtību šova Gunita pēc šķiršanās sākusi ar kādu tikties

Ar priecīgiem jaunumiem padalījusies TV šova ”Stilistu kaujas” dalībniece Gunita. Divas nedēļas pēc attiecību iziršanas ar līgavaini Rolandu sieviete Skaties.lv ziņo, – viņas dzīvē uzradies kāds puisis, bet ar attiecību veidošanu viņa nolēmusi nesteigties.

Pārvērtību šova skaistais pāris negaidīti paziņo par šķiršanos

Pārvērtību šova skaistais pāris negaidīti paziņo par šķiršanos

Šopavasar īpašu pārsteigumu televīzijas skatītājiem sarūpēja ”Stilistu kauju” varoņi – pārvērtību šova dalībnieks Rolands kameru priekšā bildināja savu draudzeni Gunitu. Kāzas, kas bija plānotas nākamgad, tomēr nenotiks – kā pāris atklāj Skaties.lv, abi pieņēmuši lēmumu šķirties.

Pārvērtību šova skaistais pāris dalās lētu randiņu pieredzē

Pārvērtību šova skaistais pāris dalās lētu randiņu pieredzē 9

Lai aizvestu mīļoto meiteni uz randiņu, svarīgais ir sajūta un gribēšana, nevis finanses, pārliecināts TV3 pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas” iepazītais Rīgas lidostas krāvējs Rolands. Sarunā ar Skaties.lv vīrietis atklāj, kā radis lutināt savu līgavu un bērna mammu Gunitu.

Skaistā Gunita pati sev degunā izdūrusi pīrsingu

Skaistā Gunita pati sev degunā izdūrusi pīrsingu 187

TV3 pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas” iepazītā trīs bērnu māmiņa Gunita Bižāne šajā pavasarī ar savu ārieni nebeidz ne valdzināt, ne pārsteigt. Nu viņa tikusi pie skaistas rotas deguntiņā, ko, kā izrādās, viņa caurdūrusi pati.

Klāt TV3 pārvērtību šova "Stilistu kaujas" lielais fināls

Klāt TV3 pārvērtību šova "Stilistu kaujas" lielais fināls

Trešdienas, 17. jūnija, vakarā pie TV3 skatītājiem dosies šova ”Stilistu kaujas” sezonas noslēguma raidījums. Un šajā reizē stilistus sagaidīs kārtējais aizraujošais uzdevums – viņiem būs jāsapoš mūziķe Ieva Sutugova.

Elīna Didrihsone skaidro savu aizraušanos ar mākslīgo skaistumu

Elīna Didrihsone skaidro savu aizraušanos ar mākslīgo skaistumu 62

Pašmāju pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas” šonedēļ krāšņā uzņēmēja Elīna Didrihsone bija izaicinājums visiem ekspertiem, arī grima māksliniecei. Rezultātā Elīna tika pie koša grima, taču sabiedrība nebeidz apspriest to, vai tik jaunai sievietei pieklājas savu ārieni uzlabot ar mākslīgā skaistuma paņēmieniem.

"Šajā vecumā nevajag sevi pataisīt par mākslīgu lelli." Pavlovs komentē jauniņās Didrihsones stilu

"Šajā vecumā nevajag sevi pataisīt par mākslīgu lelli." Pavlovs komentē jauniņās Didrihsones stilu 74

Nedalītu sabiedrības uzmanību šonedēļ bauda pazīstamā apģērbu veikala īpašniece un ”Instagram” personība Elīna Didrihsone. Pēc uzmirdzēšanas TV šovā ”Stilistu kaujas” viņa atklājusi, kādēļ modes eksperta Aleksandra Pavlova izvēlētais tērps, ko nācija vienbalsīgi atzinusi labāko, viņai tomēr nav gājis pie sirds. Taču kā Pavlovs vērtē Elīnas pašas stilu?

Elīna un Nauris Didrihsoni atklāj savu skaisto mīlasstāstu

Elīna un Nauris Didrihsoni atklāj savu skaisto mīlasstāstu 11

Uzņēmēji Elīna un Nauris Didrihsoni tiek uzskatīti par vienu no saskanīgākajiem un iedvesmojošākajiem pāriem pašmāju ”influenceru” aprindās. Šopavasar skaistais pāris nosvinēja kāzu trešo gadadienu, un nu TV3 pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas” viņi atklāj, kā tas ir – diendienā būt plecu pie pleca.