Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Piektdiena, 14. augusts

Zelma, Zemgus, Virma

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Stilistu kaujas

trešdienās 21:40

“Stilistu kaujas” aktualitātes

Elīna Didrihsone skaidro savu aizraušanos ar mākslīgo skaistumu

Elīna Didrihsone skaidro savu aizraušanos ar mākslīgo skaistumu 62

Pašmāju pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas” šonedēļ krāšņā uzņēmēja Elīna Didrihsone bija izaicinājums visiem ekspertiem, arī grima māksliniecei. Rezultātā Elīna tika pie koša grima, taču sabiedrība nebeidz apspriest to, vai tik jaunai sievietei pieklājas savu ārieni uzlabot ar mākslīgā skaistuma paņēmieniem.

"Šajā vecumā nevajag sevi pataisīt par mākslīgu lelli." Pavlovs komentē jauniņās Didrihsones stilu

"Šajā vecumā nevajag sevi pataisīt par mākslīgu lelli." Pavlovs komentē jauniņās Didrihsones stilu 74

Nedalītu sabiedrības uzmanību šonedēļ bauda pazīstamā apģērbu veikala īpašniece un ”Instagram” personība Elīna Didrihsone. Pēc uzmirdzēšanas TV šovā ”Stilistu kaujas” viņa atklājusi, kādēļ modes eksperta Aleksandra Pavlova izvēlētais tērps, ko nācija vienbalsīgi atzinusi labāko, viņai tomēr nav gājis pie sirds. Taču kā Pavlovs vērtē Elīnas pašas stilu?

Elīna un Nauris Didrihsoni atklāj savu skaisto mīlasstāstu

Elīna un Nauris Didrihsoni atklāj savu skaisto mīlasstāstu 11

Uzņēmēji Elīna un Nauris Didrihsoni tiek uzskatīti par vienu no saskanīgākajiem un iedvesmojošākajiem pāriem pašmāju ”influenceru” aprindās. Šopavasar skaistais pāris nosvinēja kāzu trešo gadadienu, un nu TV3 pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas” viņi atklāj, kā tas ir – diendienā būt plecu pie pleca.

Foto: valdzinošā Lelde Dreimane TV šovā žilbina pikantos tērpos

Foto: valdzinošā Lelde Dreimane TV šovā žilbina pikantos tērpos 9

Trešdienas, 27. maijā, vakarā TV3 skatītāju novērtējumam tika nodots šova ”Stilistu kaujas” kārtējais raidījums, kurā pārvērtības piedzīvoja dziedošā aktrise Lelde Dreimane. Skatuves mākslinieces sapucēšana izrādījās līdz šim sarežģītākais uzdevums šovā.

64 gadus vecā Regīna Devīte atklāj sava slaidā auguma noslēpumu

64 gadus vecā Regīna Devīte atklāj sava slaidā auguma noslēpumu 1

Tautā iemīļotā Valmieras teātra aktrise Regīna Devīte šonedēļ TV3 šovā ”Stilistu kaujas” piedzīvoja galvu reibinošas pārvērtības. Pēc raidījuma noskatīšanās skatītāji daudz komplimentu veltījuši arī aktrises augumam, un nu skatuves māksliniece atklāj, kāda ir viņas lieliskās formas recepte.