Sporta žurnālists un krodzinieks Barbaks vakariņu šovā siļķes dēļ gatavs riskēt

Pievienot komentāru

Šonedēļ šovā ”Vakariņas četratā” par labākā viesu uzņēmēja titulu cīnās sabiedrībā zināmi cilvēki – pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs, aktrise Anta Aizupe, stila eksperts Deniss Ševeļovs un sporta žurnālists un kroga ”Aurora” saimnieks Edgars Barbaks, kurš ciemiņus uzņems otrajā vakarā.

Edgars ir apņēmies parādīt labāko no sevis, vakariņotājiem pagatavojot trīs izcilus ēdienus. Cūkas gaļas karbonādes jau pamatīgi piedūmojušas virtuvi, bet tas netraucē Edgaram ķerties pie uzkodas pagatavošanas.

Pirmajā ēdienā Edgars gatavo siļķes tartaru, bet, kā izrādās, Anta siļķi neēd vispār.

”Es ceru, ka viņš nepārdzīvos, jo es jau zinu, ka pamatēdiens atkal ir liels un pamatīgs un jau būšu pārēdusies,” spriež aktrise.

”Te būs interesanti. Zinot, ka Antai negaršo siļķe, vai viņa būs tik pieklājīga un pagaršos?” intrigu vakariņu šovā uzbur Edgars.

Kā spriež šefpavārs Elmārs Tannis, ja Edgars grib uzvarēt, viņš izvēlējies visai riskantu lietu, ko celt galdā šādās vakariņās: ”Riska faktors ar šādu ēdienu ir diezgan liels. Es parasti mēģinu uzvēlēties to, kur es iedomājos, ka apmēram 85-90 procentiem cilvēku tas garšo, ir favorīts. Viņš ir gājis riskanto ceļu.”

Vai Anta nogaršos siļķi un vai krodziniekam būs pa spēkam pārspēt pirmajā vakarā sasniegto rezultātu Aleksandra izpildījumā, skaties šovā ”Vakariņas četratā” otrdien, 27. novembrī, plkst. 17:55 TV3!