Šovu zvaigznes lauž šķēpus par vakariņām pie ”īstā veča” Ulda

Pievienot komentāru

Šonedēļ izklaidējošajā kulinārijas šovā ”Vakariņas četratā” savas gatavošanas un viesu uzņemšanas prasmes demonstrē dažādu TV šovu dalībnieki. Otrajā vakarā ciemiņus savās mājās uzņems tievēšanas šova ”Īstie veči” dalībnieks Uldis Grīnbergs.

Pirmdienas vakarā dažādu TV šovu varoņi pie viena galda satikās ”X Faktora” dalībnieces Jeļenas Matules vecāku mājās Rēzeknē. Kā pagāja četrinieka pirmā tikšanās, lasi šeit!

Otrajā vakarā kompānija ciemosies Inčukalnā, kur kopā ar ģimeni mitinās “īstais vecis” Uldis.

Kā pirms vakariņām izsakās Jeļena, Uldis būs ideāls namatēvs, kurš viesiem nodrošinās omulīgu un jautru vakaru ar garšīgiem ēdieniem.

Savukārt šova ”Pilsētniece laukos” dalībniece un ”Instagram” zvaigzne Sindija Bokāne par gaidāmo vakaru ir skeptiskāk noskaņota.

”Es negalvoju, ka viņš būs pats labākais gatavotājs. Man liekas, ka viņš ir tas tētis, kurš var vienkārši uzvārīt cīsiņus bērniem un atstāt viņus ēst,” spriež meitene, kurai trīs kārtu maltītes gatavošana vēl priekšā.

Ar kādiem izaicinājumiem virtuvē un uzņemot viesus nāksies saskarties ”īstajam vecim” un kāds būs vakara vērtējums, skaties šovā ”Vakariņas četratā” otrdien, 5. novembrī, plkst. 17:55 TV3!