Šovu zvaigznei Laurai Caunei veikta nopietna operācija

11 komentāri
Šovu zvaigznei Laurai Caunei veikta nopietna operācija
Privātais arhīvs

Šovu zvaigzne un trīs bērnu māmiņa Laura Caune šonedēļ piedzīvojusi īpaši satraucošu brīdi – viņai veikta zobu implantu operācija, un tā noritējusi veiksmīgi.

”Biju šodien pie zobu ķirurga, likām trīs implantus – griezām, urbām un vispār ārprāts,” faniem un draugiem vietnē ”Facebook” ceturtdienas, 13. septembra, vakarā atskaitījusies TV ekrānā iepazītā Laura Caune.

Pirmo nedēļu pēc operācijas 24 gadus vecajai sievietei nāksies ievērot mīksto diētu un saudzējošu režīmu – atturēties no sportošanas, pirts apmeklējuma un smaga fiziska darba. Kopumā atlabšana ilgs vairākas nedēļas.

Bet, kā sarunā ar Skaties.lv norāda Laura, viss ir bijis sāpju un pūļu vērts – zobi būs tik tiešām skaisti un viss būs labi. Viņa pasmaida un atgādina mūžseno patiesību – skaistums prasa upurus.

Šī nav pirmā reize, kad Lauras fanu redzes lokā nonācis viņas veselības stāvoklis. Iepriekš šovu zvaigznes atbalstītāju bažīgus bija darījuši zilie loki zem acīm, kas varētu liecināt par nopietnu veselības sašķobīšanos.

Toreiz Laura apgalvoja, ka jūtas lieliski un nopietnām veselības problēmām nevajadzētu būt. Tomēr vienu gan viņa nenoliedza – iespējams, par sevi liek manīt aknas vai nieres.

”Ir jāpārbauda. Varbūt man ir kādas problēmas, es pati nezinu. Bet lieta ir tāda, ka man šobrīd nav naudas, lai izietu visus tos ārsta apmeklējumus.”

Taču vienu problēmu viņa apzinājusi gan: ”Man mugura ir beigta. Kamēr nebija bērnu, esmu daudz reižu kritusi un sasitusi muguru. Kad ir bērni, viss ”izlien ārā”.” Plašāk lasi šeit!