Pirmdiena, 6. decembris

Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Svētdienās 10:00

“SuperBingo” aktualitātes

"SuperBingo Sarkanā spēle" atnes 11 370 eiro

"SuperBingo Sarkanā spēle" atnes 11 370 eiro

Jau trešo nedēļu pēc kārtas SuperBingo Sarkanā spēle pārsteidz ar laimestu, kas lielāks par 11 tūkstošiem eiro. Šoreiz lielais laimests 11 370 eiro apmērā tika Inārai Jansonei no Kuldīgas.

"SuperBingo Dzeltenajā spēlē" laimē 12 850 eiro

"SuperBingo Dzeltenajā spēlē" laimē 12 850 eiro

Neskatoties uz pulcēšanās ierobežojumiem, raidījums “Superbingo” mierā nesēž un spēles turpinās arī karantīnas laikā. Jāteic tikai, dalībnieki vairs nepulcējās dalīt laimestus uz vietas, bet attālināti pa telefonu!

Tas ir tikai sākums! "SuperBingo" Sarkanajā spēlē – 11 640 eiro laimests!

Tas ir tikai sākums! "SuperBingo" Sarkanajā spēlē – 11 640 eiro laimests! 1

Ja esi raidījuma ”Superbingo” spēlētājs, pievērs uzmanību jaunajiem noteikumiem dalībai ”SuperBingo” auditorijas spēlēs! Raidījuma vadītāji jau iepriekš vēstīja, ka, sākot ar 19. septembri, ”SuperBingo” TV šovs piedzīvos pārmaiņas, nākot klajā ar modernu, krāsainu un dinamisku formātu. Turklāt vairāku spēļu iesūtāmie komplekti arī cenas ziņā kļuvuši pieejamāki.

Esi aktīvs "Superbingo" spēlētājs, vai tagad vēlējies sākt? Pievērs uzmanību jaunumiem, lai piedalīšanās kļūtu vēl izaicinošāka un interesantāka

Esi aktīvs "Superbingo" spēlētājs, vai tagad vēlējies sākt? Pievērs uzmanību jaunumiem, lai piedalīšanās kļūtu vēl izaicinošāka un interesantāka

Ja esi raidījuma “Superbingo” spēlētājs, pievērs uzmanību jaunajiem noteikumiem dalībai “SuperBingo” auditorijas spēlēs! Raidījuma vadītāji jau iepriekš vēstīja, ka, sākot ar 19. septembri, “SuperBingo” TV šovs piedzīvos pārmaiņas, nākot klajā ar modernu, krāsainu un dinamisku formātu. Turklāt vairāku spēļu iesūtāmie komplekti arī cenas ziņā kļuvuši pieejamāki.

Kā sociālās distancēšanās apstākļos tiks spēlēts ''Superbingo''?

Kā sociālās distancēšanās apstākļos tiks spēlēts ''Superbingo''? 1

Pie Skaties.lv vērsušies azartu mīlošie TV skatītāji, kuri iegādājušies vai plāno iegādāties ”Superbingo” loterijas biļetes, jautājot – vai laikā, kad tiek atcelti dažādi pasākumi, netiks atceltas ”Superbingo” spēles? Sarunā ar Skaties.lv šova producente Kristīne Belavina atklāj, ka biļetes var pirkt droši – aizraujošā spēle tiks spēlēta, taču uz karantīnas laiku mazliet mainīsies formāts.

Atgadījums TV šovā “SuperBingo” kļūst par interneta hitu

Atgadījums TV šovā “SuperBingo” kļūst par interneta hitu 15

TV3 šova ”SuperBingo” šā gada pirmais raidījums 6. janvāra rītā īpaši veiksmīgs izrādījās kuldīdzniekam Aldim. Vīrietis laimēja to, ko pats visvairāk bija gribējis, savukārt vērīgākie skatītāji pamanījuši kādu nelielu ērmību.

“Veča pienākums ir dzemdībās būt līdzās sievietei.” Armands Simsons nabas saites griezis četras reizes

“Veča pienākums ir dzemdībās būt līdzās sievietei.” Armands Simsons nabas saites griezis četras reizes 23

Īsi pirms Ziemassvētkiem par ceturtās meitas tēvu kļuva raidījuma ”SuperBingo” vadītājs, hokeja kluba ”Dinamo” tehniskais direktors un pasākumu vadītājs Armands Simsons. Gada sākumā iedvesmojošā sarunā ar portālu Skaties.lv Armands uzsver, ka ikvienam vīrietim svarīgi ar mīļoto būt kopā arī brīdī, kad abu bērniņš pirmo reizi ienāk šajā pasaulē.

Lauris Reiniks nobažījies par Armanda Simsona veselību

Lauris Reiniks nobažījies par Armanda Simsona veselību 15

”Superbingo” un ”Īstie veči” vadītāja Armanda Simsona auguma transformācijas nebeidz pārsteigt – vīrietis pēdējā laikā sporto un tievē tik intensīvi, ka acīmredzami izdēdē fanu priekšā. Par Simsona straujo svara zudumu publiski satraukties sācis mūziķis un šovu vadītājs Lauris Reiniks.

“SuperBingo” vadītājs Simsons kļūs par tēvu ceturtajam bērnam

“SuperBingo” vadītājs Simsons kļūs par tēvu ceturtajam bērnam 15

Lieliskus jaunumus portālam Skaties.lv 1. septembrī atklājis raidījuma ”Superbingo” un TV šova “Īstie veči” vadītājs, hokeja kluba ”Dinamo” tehniskais direktors un trīs meitu tēvs Armands Simsons – decembrī viņš ar sievu Ivetu kļūs par vecākiem ceturtajam bērniņam.

“SuperBingo” 162 663 eiro laimētāja pirmais pirkums – jauna mugursoma

“SuperBingo” 162 663 eiro laimētāja pirmais pirkums – jauna mugursoma 2

Pagājušajās brīvdienās ”SuperBingo” TV šovā kanālā TV3 īsta veiksme uzspīdēja kādam spēlētājam, kuram 4,50 eiro vērta biļete atnesa vairāk nekā 160 000 eiro lielu laimestu. Laimīgās kvīts īpašnieks ir ap 30 gadus vecs vīrietis no Vidzemes, kurš vēlējās saglabāt anonimitāti, bet atklāj, kā nolēmis naudu tērēt.

Latvijas šovbiznesā eksistē reāli dubultnieki - "Tēta nedienu Latvijā" zvaigzne Ainārs un kādreizējais "SuperBingo" vadītājs

Latvijas šovbiznesā eksistē reāli dubultnieki - "Tēta nedienu Latvijā" zvaigzne Ainārs un kādreizējais "SuperBingo" vadītājs 4

Iepriekšējā nedēļā kanāla TV3 ģimeniskākajā šovā “Tēta nedienas Latvijā” varējām vērot Ozoliņu ģimeni, kuri visu valsti pārsteidza ar savu saticību un lieliskajām attiecībām savā starpā. Kā noskaidroja portāls Skaties.lv, izrādās, Aināram tepat Latvijā dzīvo dubultnieks – kādreizējais “SuperBingo” vadītājs Aigars Veldre.

Hei! Noskaidroti "SuperBingo" viktorīnas visi desmit uzvarētāji!

Hei! Noskaidroti "SuperBingo" viktorīnas visi desmit uzvarētāji!

Labas ziņas visiem azartiskajiem ”SuperBingo” faniem, jo esam noskaidrojuši ”Superbingo” viktorīnas uzvarētājus. Lai arī pareizi uz viktorīnas jautājumiem bija atbildējuši vairāki tūkstoši tās dalībnieku, tomēr fortūna, kā solīts, šoreiz uzsmaidīja desmit no viņiem! Taču visiem paldies par dalību!

"SuperBingo" jubilejas raidījumā laimē auto! Ieskaties laimes spēles aizkulisēs!

"SuperBingo" jubilejas raidījumā laimē auto! Ieskaties laimes spēles aizkulisēs! 1

Krāšņi, ar baloniem un svētku torti sestdien, 4. martā, Rīgas Kinostudijā tika nosvinēta VAS “Latvijas Loto” organizētās spēles “SuperBingo” 15. jubileja. Sparīgi iegriežot Lielo laimes ratu, pie automašīnas “Nissan Qashqai” tika Normunds Dūmiņš no Iecavas novada. Šī viņam bija pirmā dalība “SuperBingo” TV šova ierakstā, un par laimēto automašīnu viņš ir ļoti priecīgs.