Šovs Kāzu gūstā sākas ar strīdiem un domstarpībām

6 komentāri

Pirmdienas, 8. februāra, vakarā kanālā TV3 pirmo sēriju piedzīvoja drosmīgais precību šovs Kāzu gūstā. Šova 1. sērijā pirmais lielais pārbaudījums bija līgumu parakstīšana. Bez domstarpībām ģimeņu starpā neiztikt arī otrajā uzdevumā – vienojoties par kāzu vīziju.

Ievu un Artūru iepriecina līguma punkts, kas paredz, ka pirmskāzu vakariņās viņi varēs likt ģimenei izmainīt vienu aplami pieņemtu lēmumu. Kamēr viņi prāto, ko, iespējams, pēdējā brīdī vēlēsies mainīt, Agnese un Raitis līgumu paraksta, ilgi nedomājot. ”Galvenais ir apprecēties, galvenais tas fakts. Viss pārējais ir pats par savi. Zinot mūsu apzinīgās mammas, kā viņas visu plāno, es domāju, ka viss izdosies,” prāto Agnese Barkāne.

Pēc neilgām pārdomām līgumu paraksta arī Darja un Dmitrijs.

Lai viss būtu oficiāli, arī jauno pāru ģimenēm jāparaksta līgums, kur, starp citu, noteikts, ka ģimene ar jauno pāri sazināties nedrīkst. Noteikumu neievērošanas gadījumā no 7000 eiro budžeta tiek atskaitīta 1 tūkst. eiro.

Foto

Kāzas Havaju stilā ar tekilu?

Agnese un Raitis vēlas nestandarta kāzas – dabā, mežā, pieļauj iespēju par kāzām lidmašīnā… Agnese starp ģimenes radiniekiem savu kāzu rīkošanu uzticētu omītei, kura kāzu rīkošanu salīdzina ar kriminālromānu.

”Man lielākās bažas ir, kā mēs kā komanda sastrādāsimies, un vai mēs pēc tam paši būsim apmierināti ar gala rezultātu. Vai joprojām viens ar otru sarunāsimies,” piedalīšanos šovā vērtē Agneses mamma Dace Barkāne.

Agnese ģimene kā iespējamo kāzu rīkošanas vietu norāda kultūras pili Ziemeļblāzma. Kā vedēji tiek noskatīti Raita draugi Zane un Rihards. Līgavas kleita – ziloņkaula baltā krāsā ar dzelteniem aksesuāriem.

Raita ģimene iecerējusi sarakstīšanos dzimtsarakstu nodaļā. ”Pirms tam Raitis brauc Agnesei pakaļ, kur viņu uz trešo stāvu paceļ pacēlājs. Pēc dzimtsarakstu nodaļas braucam uz viesu namu,” ieceri uzbur Raita radinieki. Netālu no Iecavas ir kāds viesu nams, kura pirtī iecerēta ballīte Havaju stilā. Ballīte par mūziku gādās dīdžejs un atraktīva deju vadītāja. Galvenais dzēriens – tekila.

Agnese ģimenei Raita ģimenes vīzija par kāzām šķiet šokējoša. ”Tā tik šausmīgi atšķiras no mūsējās! Mēs katrs uz savu pusi velkam,” saka Agneses mamma Dace.

Dēla kāzas nosauc par trakomāju

Visai dramatiski izvēršas līguma parakstīšana Artūra Janiševa ģimenes lokā. ”Man objekts jānodod. Artūrs man ir vajadzīgs darbā! Kas tā par trakomāju?! Es neparakstīšu!” parakstīt līgumu ar šova veidotājiem kategoriski iebilst Artūra tēvs.

Jau šova atlasē Artūra vecāki neizrādīja jaunajam pārim atbalstu. ”No sievas vecākiem mēs vairāk dzirdam atbalstu, ka, jā, ejam šovā, precamies! No maniem vecākiem, es par šiem četriem gadiem neesmu dzirdējis, ka mums ir jāprecas,” atklāj Artūrs.

”Ja viņš nedomā ar galvu, es nezinu,” atzīst Artūra tēvs. Tomēr pēc ilgām pārdomām, ne pa jokam sabiedējis Ievas un Artūra radus, kā arī pašu jauno pāri, Artūra tēvs tomēr nolemj līgumu parakstīt. ”Pārbīdīsim nedaudz darbus, atradīsim citus cilvēkus, kuri strādā Artūra vietā. Ja viņš šo šovu gribēja, lai iet, izdarīsim visu bērnu dēļ,” teic Artūra tēvs.

Ievas un Artūra vecāki ir vienisprātis, ka kāzas jāsvin kādā no Kurzemes skaistākajām muižām. Abas ģimenes kā iespējamo kāzu norises vietu min Skrundas muižu. Tomēr pati līgava visvairāk satraucas par to, vai radi viņai izvēlēsies pareizo kleitu.

Ezotēriķi pret pragmatiķiem

Darja Rogoļeva ir satraukusies, vai šova noteikumiem piekritīs viņas mamma, kura vairākkārt uz uzsvērusi, ka nevēlas noņemties ar meitas kāzām. ”Mana mamma ir ļoti konkrēta – ir izdomāts tas un tas, tā tas arī notiek. Ja nenotiek, tad viņa ir dusmīga,” stāsta līgava.

Darja atklāj, ka viņas mamma neatbalsta meitas izvēli aprecēties. ”Es gribētu, lai viņa piedalītos un lai viņa paskatītos uz Dmitriju arī no citas puses. Jo pašlaik nevaru teikt, ka viņiem ir ideālas attiecības,” stāsta Darja.

”Vispār ārprāts īstenībā… Man tas ir tāds ārprāts!” meitas kāzu rīkošanu raksturo Darjas māte Natālija. Pēc pārdomu brīža viņa piekrīt kāzu rīkošanai, tomēr atzīst: ”Viena lieta citiem cilvēkiem rīkot kāzas, otra lieta – savējiem. Savējiem ir grūtāk”.

Par to, kur un kā svinēt kāzas, atšķiras arī Darjas un Dmitrija ģimenēm. Pēc Dmitrija ģimenes domā, topošajam līgavainim tas vispār neesot būtiski. Tikmēr Darjas vecāki uzskaita iespējamās kāzu norises vietas – muiža vai pils, ja restorāns, tad skaista zāle. ”Tradicionālas, klasiski romantiskas kāzas muižā vai pilī vai lielā zālē, kurā līgava un līgavainis varētu skaisti ieiet. Bērni varētu pavadīt un ar rīsies apbērt vai ar rožu lapiņām. Dzīvā mūzika,” vīziju atklāj Darjas mamma.

Tikmēr Dmitrija puse aicina neaizmirst par budžetu – 7000 tūkst. eiro un piedāvā savu versiju – klasisku variantu Rīgā vai Pierīgā, uz vienu dienu, jo ņem vērā, ka pāris audzina mazus bērniņus.

Foto: visi trīs pāri šovā Kāzu gūstā

Vai un kā ģimenēm izdosies vienoties par kāzu norises vietu, skaties šova turpinājumā jau pēc nedēļas!

TOP komentāri

 • Fakts
  +4 +4 0

  Fakts

  Pretīgi skatīties uz to krievu šļuru "kultūru". It kā nebūtu izvēles iespēju! Kauns par TV3!
 • izveemos2
  +1 +1 0

  izveemos2

  paskatijos, -ieraudziju limeni-un logiski IZSLEEDZU. pat prata nenak skatities taadu swiestainu murgu.
 • izveemos
  +1 +1 0

  izveemos

  vai no 2000 pretendentiem izveleejaas pashus prymitiywaak@s meerkakweidiigos??? veemiens naak. paakjamjobu limenis. visstrashnaakais protams tas reshnju paaris-jautaajums re$najaam c.-vai spogulis juusmajaas un svari neexistee??? iedomiba+mantkaariba=BLAME pa visu vwalsti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl