Komentāri

Pārsteigumiem bagātais TV3 šovs Kāzu gūstā uzņem apgriezienus – lai saviem bērniem sarīkotu sapņu kāzas, topošie radi gatavi mesties asā cīņā. Šķīst pirmās asaras!

Lai arī Agneses un Raita ģimenes ar viņiem uzdotajiem darbiem galā tikuši visai veiksmīgi, ģimeņu starpā iezagusies neliela aizvainojuma liesma. Raita mamma Irina “uzmetusi lūpu” uz Agneses radiem par to, ka viņi viņus nosaukuši par lauciniekiem. Nu viņa, lai arī caur jokiem, steidz atgādināt topošajiem radiem par savu “lauciniecisko gaumi.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Emocijām bagāta bija arī kāzu “transporta” izvēle – abas ģimenes devās aplūkot zirgus, kad Irina atzina, ka viņai jau kopš bērnības ir spēcīgas bailes no zirgiem un govīm. Spītējot bailēm, viņa tomēr nolēma sēsties bērītim mugurā. Drīz pēc izjādes viņa izplūda asarās un atzina, ka tas bijis emocionāls pārdzīvojums.

21 gadu jaunā sociālā rehabilitētāja Agnese Barkāne un dzelzceļa transporta students Raitis Skrastītis ir gados visjaunākais pāris, bet kopā viņi ir visilgāk. Abu draudzība izveidojusies sociālajos tīklos, kas aizsākusies, kad Agnesei bija trīspadsmit, bet Raitim piecpadsmit gadu.

Foto: Kāzu gūstā 3. sērija aizkulises

Foto: Agnese un Raitis

Video

Lasi vēl