Komentāri
Šova ”Es mīlu tevi, Latvija!” maratons svētku brīvdienās Kanālā 2
TV3 publicitātes foto

Kā pavadīt valsts svētkus ar smaidu un tai pašā laikā uzzināt daudz ko jaunu par mūsu Latviju? Kanāls 2 valsts svētkos lutinās ar šova ”Es mīlu tevi, Latvija!” raidījumiem. Katrā no tiem tiksies cienītas un mīlētas Latvijas personības, kuras kopā ar komandu kapteiņiem Janu Duļevsku un Valteru Krauzi mērosies spēkiem zināšanās par Latviju. 

Absolūti jautrā, muzikālā un iedvesmojošā noskaņā ikvienai Kanāls 2 skatītājai būs iespēja pamatīgāk iepazīt Latviju 12 televīzijas raidījumos. Šovā tiks aplūkotas tādas tēmas kā Latvijas kino un televīzija, minētas pilsētas un to atrašanās vietas, pārbaudītas zināšanas par Latvijā nozīmīgām personībām, atpazītas dziesmas pēc melodijas, kā arī izpildīti citi pārbaudījumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līksmības un jautrības pilnā šova ”Es mīlu tevi, Latvija!” vadītājs Artūrs Skrastiņš teic: ”Šī ir vienreizēja spēle un vienlaikus šovs, ko vēlas redzēt un skatās visas paaudzes. Šovs būs kā lielisks ceļojums cauri Latvijai, ko iesaku piedzīvot ikvienam. Tiekamies!”

Skaties šovu ”Es mīlu tevi, Latvija!” 18. un 19. novembrī Kanālā 2!

Galerijā apskati visu 12 raidījumu varoņus, košākos brīžus un neaizmirstamākās emocijas!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl