Komentāri
Šova ”Es mīlu tevi, Latvija!” maratons svētku brīvdienās Kanālā 2
TV3 publicitātes foto

Kā pavadīt valsts svētkus ar smaidu un tai pašā laikā uzzināt daudz ko jaunu par mūsu Latviju? Kanāls 2 valsts svētkos lutinās ar šova ”Es mīlu tevi, Latvija!” raidījumiem. Katrā no tiem tiksies cienītas un mīlētas Latvijas personības, kuras kopā ar komandu kapteiņiem Janu Duļevsku un Valteru Krauzi mērosies spēkiem zināšanās par Latviju. 

Absolūti jautrā, muzikālā un iedvesmojošā noskaņā ikvienai Kanāls 2 skatītājai būs iespēja pamatīgāk iepazīt Latviju 12 televīzijas raidījumos. Šovā tiks aplūkotas tādas tēmas kā Latvijas kino un televīzija, minētas pilsētas un to atrašanās vietas, pārbaudītas zināšanas par Latvijā nozīmīgām personībām, atpazītas dziesmas pēc melodijas, kā arī izpildīti citi pārbaudījumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līksmības un jautrības pilnā šova ”Es mīlu tevi, Latvija!” vadītājs Artūrs Skrastiņš teic: ”Šī ir vienreizēja spēle un vienlaikus šovs, ko vēlas redzēt un skatās visas paaudzes. Šovs būs kā lielisks ceļojums cauri Latvijai, ko iesaku piedzīvot ikvienam. Tiekamies!”

Skaties šovu ”Es mīlu tevi, Latvija!” 18. un 19. novembrī Kanālā 2!

Galerijā apskati visu 12 raidījumu varoņus, košākos brīžus un neaizmirstamākās emocijas!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl