Šova ”Balss maskā” uzvarētāju noteiks skatītāju balsojumā

36 komentāri
Šova ”Balss maskā” uzvarētāju noteiks skatītāju balsojumā
PUBLICITĀTES FOTO

Svētdien, 29. novembrī, kanālā TV3 gaidāms muzikālā šovā ”Balss maskā” lielais fināls, kurā sacentīsies pats velns jeb dumpinieks Nelabais, kurš nes nevis ļaunumu, bet gan jautru haosu, un noslēpumainā Lelle, kura ir apbūrusi visus ar savu neparasto balsi un tās plašo amplitūdu. Un uzvarētāju noteikts nevis detektīvi, bet skatītāji pie TV ekrānam.

Šova ”Balss maskā” noslēdzošajā vakarā Lelle un Nelabais katrs izpildīs pa divām dziesmām, skatītājiem un detektīviem atklājot vēl nepieredzētas savas vokālā dotības. Tāpat par finālistiem tiks atklāti pēdējie video pavedieni, kuri, iespējams, izrādīsies liktenīgi.

Īpašs brīdis gaidāms, kad uz skatuves kāps arī jau izbalsotie šova dalībnieki, lai vienotos īpašā fināla kopdziesmā. Savukārt šova vadītājs Mārtiņš Spuris kopā ar grupu, kas slēpsies zem maskām, pārsteigs ar neparastu priekšnesumu.

Papildspēki gaidāmi arī detektīvu panelī –  Baibai Sipeniecei-Gavarei, Jānim Šipkēvicam, Krivenchy un Samantai Tīnai pievienosies radio ”Star FM” ētera personība Oskars Lepers.

Šova finālā skatītājiem pie TV ekrāniem būs ekskluzīva iespēja izlemt, kurš uzvarēs šovā ”Balss maskā”, piedaloties telefonbalsojumā vai balsojot portālā balssmaska.lv. Balsošanas numuri tiks izziņoti raidījuma laikā.

Kurš uzvarēs noslēpumainākajā šovā ”Balss maskā”? Skaties jau 29. novembrī plkst. 20.20 kanālā TV3!