ŠOKĒJOŠI: Kārļa tēls seriālā Viņas melo labāk, iespējams, veiks pašnāvību

4 komentāri
ŠOKĒJOŠI: Kārļa tēls seriālā Viņas melo labāk, iespējams, veiks pašnāvību
TV3 publicitātes foto

Žurnāla Vakara Ziņas jaunākajā izdevumā publicēta intervija ar Lauri Subatnieku, kurš kulta seriālā Viņas melo labāk atveido Kārli, kā arī Lattelecom un Positivus festivāla reklāmās aktieris iejuties telekomunikāciju firmas priekšnieka tēlā. Piedāvājam nelielu fragmentāru aprakstu par to, ko Dailes teātra aktieris stāsta par filmēšanos Lattelecom un Positivus reklāmās, kā arī savu varoni seriālā.

Positivus reklāmas laikā saaukstējas

Uz jautājumu, kā Subatnieku ielās pazīst vairāk, aktierim nav ilgi atbilde jāmeklē: “Tagad droši vien kā šefu no telekomunikāciju firmas (Smejas.). Šīs sanākušas ļoti veiksmīgas reklāmas, par ko esmu ļoti priecīgs.” Kā atceramies, pagājušā gada viens no reklāmu “spridzekļiem” TV ekrānos un baneros internetā bija tieši ar viņa piedalīšanos, kurā tika parādīta Lattelecom jaunā sadarbība ar lielāko pašmāju un Baltijas mūzikas un mākslas festivālu Positivus. Izrādās, ka filmēšanas apstākļi neesot bijuši spīdoši…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šajā gadījumā jau piecos no rīta vajadzēja būt Garkalnes mežā, auksti, bet gāza virsū ūdeni no ceļamkrāniem, lietussargs tur neko nelīdzēja.” Filmēšanas esot noritējusi vairāk nekā desmit stundas, pēc tam aktieris esot saslimis. Nākamajā dienā uz nākamo filmēšanu Subatnieks esot gājis “autopilotā”. “Es biju pārsalis, apslimis un vienkārši darīju savu darbu gandrīz automātiski.”

FOTO

Lietuviešu seriālā Kārļa tēls iet bojā

Kā jau daudziem zināms, pašmāju seriāls Viņas melo labāk ir veidots pēc Lietuvā jau daudzus gadus rādītā Moterys meluoja geriau, kas tiešajā tulkojumā ir līdzīgs mūsu jau esošajam nosaukumam – Sievietes melo labāk. Kā Lauris Subatnieks atzina žurnālam Vakara Ziņas, “cik sapratu, tad viņš aizgājis no dzīves pašnāvībā. Līdz ar to es domāju, ka arī mans prototips latviešu versijā ilgi nedzīvos. Lielu izredžu palikt seriālā manis atveidotajam varonim nākotnē laikam nav.”

Taču to, kā būs patiesībā, uzzināt varat tikai vienā veidā, sekojot līdzi seriāla gaitām kanālā TV3 un video vietnē TVPlay visas vasaras garumā, jo Viņas melo labāk jaunākā sezona tikai ieskrienas. Vēl daudz kas priekšā! :)

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl