Slavas tīkotāju šova ballīte izgāžas ar skaļu blīkšķi

11 komentāri
Slavas tīkotāju šova ballīte izgāžas ar skaļu blīkšķi

Pirmdien, 15. jūlijā, pie skatītājiem devās šova ”Gribi kļūt slavens?” otrā epizode, kurā 10 jaunajiem censoņiem bija jātiek galā ar pirmo uzdevumu – sarīkot neaizmirstamu šova atklāšanas ballīti. Kā noskaidrojās sērijas noslēgumā, ballīte noslēdzās vēl īsti nesākusies.

Šova iepriekšējā sērijā tika atlasīti 10 nevienam nezināmi jaunieši, kuri gatavi cīnīties par slavu. Katrā epizodē viņi sastapsies ar izaicinājumiem, kas palīdzēs atklāt viņu personības, talantus un spēju uzdrīkstēties.

Šova vadītājas ”jūtūberes” un sociālo tīklu zvaigznes Evelīnas Pārkeres pirmais dotais uzdevums bija bez budžeta sarīkot vasaras stilīgāko ballīti, uz kuru ielūgt pēc iespējas vairāk vietējo slavenību. Tas, kura ielūgumam atsauksies visvairāk sabiedrībā zināmu ļaužu, saņems imunitāti.

Ballītes sagatavošanai dalībniekiem tika dotas divas nedēļas, un to laikā slavas tīkotāji nevis apsvēra iespējas izrādīt savus talantus, bet lielāko daļu laika veltīja sponsoru un atbalstītāju meklējumiem.

Kā atklāja dalībnieki, pasākuma rīkošanā vismazāk iesaistījās Emanuels, bet lauvas tiesu nepieciešamo darbu paveica enerģiskā Alise. Ēnā nepalika arī personiski konflikti – starp skandalozo fotogrāfi Kitiju un dejotāju Elīnu uzvirmoja pirmās domstarpības, jo abas uzskata sevi par līderēm.

Atklājot pirmos iespaidus par ballīti, šova vadītāja Evelīna paziņoja, ka viņa burziņā neiederas, jo viņai neviens nav pavēstījis pasākuma dreskodu. Savukārt pasākuma atmosfēru viņa salīdzināja ar bērnu ballīti.

Ballītes vadīšana bija uzticēta Kitijas draugam Daumantam, kuru viņa reklamēja kā lielisku pasākumu vadītāju. Tomēr puisis ar saviem pienākumiem nespēja tikt galā.

Par to, ka ar ballītes organizēšanu kaut kas nav kārtībā, liecināja arī skopais apmeklētāju pulciņš. Tikmēr dalībnieki pārdzīvoja, ka Evelīna nav apmierināta ar viņu sniegumu.

Par situāciju īpaši uzvilkās Daumants, kurš pamatīgi ”uzbrauca” šova vadītājai. Evelīna, nespējot valdīt emocijas, izplūda asarās.

Kā atzina dalībnieki, tostarp Kitija, viena no ballītes neveiksmēm bijusi nepareizi izvēlētais pasākuma vadītājs. Kamēr dalībnieki sprieda, kā vakaram ļaut uzņemt apgriezienus, Daumants nolēma, ka ballīte ir jābeidz.

Aktrise Regīna Devīte, kura uz pasākumu bija speciāli atbraukusi, atklāja, ka novērtē jauniešu ieguldīto darbu. Tikmēr dalībnieki paši atzina, ka labi iecerētais “Neonfests” ir izgāzies.

Šova “Gribi kļūt slavens?” otro sēriju baudi šeit!

Atgādinām, ka pagājušajās nedēļas izskaņā kļuva zināms, ka šova veidotāji pārtraukuši sadarbību ar Evelīnu Pārkeri.