Skandalozā Kristīne Deimone atklāti stāsta par plastiskajām operācijām

2 komentāri
Skandalozā Kristīne Deimone atklāti stāsta par plastiskajām operācijām
INSTAGRAM

Dizainere, skropstu meistare, divu dēlu mamma Kristīne Deimone ir aizrāvusies ar mākslīgo skaistumu un ir apmierināta ar savu ārējo veidolu. Skaistule ir veikusi 2 ķeizargriezienus, trīs reizes palielinājusi krūtis un tā ir tikai maza daļa no pārveidojumiem. Nedēļas nogalē skaistule portālā “Instagram” atbildēja uz fanu uzdotajiem jautājumiem par mākslīgo skaistumu un operācijām.

Deimone neslēpj, ka abi viņas dēli dzimuši ar ķeizargriezienu palīdzību. Pirmajā reizē skaistule nav vēlējusies riskēt un maksājusi par operāciju, bet otrajā reizē ķeizaru ārsti veikuši automātiski.

Dizaineres mammai jaunībā nevēries dzemdes kakls un viņai veikti trīs ķeizari, māsa diennakti nomocījusies, pirms aizvesta uz ķeizargriezienu, Kristīne nav vēlējusies riskēt.

Vēl bez ķeizargriezieniem skaistule trīs reizes palielinājusi krūtis, veikusi liposakciju, laparoskopiju, plakstiņu korekciju, uzlikusi zobiem kroņus. Tam visam pievienojas neskaitāmas procedūras ar botoksu.

””Pelēkās peles” vienmēr paliks otrajā plānā, vīrieši mīl ar acīm.” Kristīne Deimone par sieviešu slinkumu

Kā lietderīgāko un būtiskāko operāciju divu dēlu mamma nosauc plakstiņu korekciju. Viņai patiesi bijušas problēmas, bet operācija visu atrisinājusi.

Kristīne labprāt vēl gultos zem skalpeļa, bet atliek procedūras, jo viņai ir viņas mīļie, bet katra operācija ir laimes spēle, un iznākums nekad nevar būt paredzams.

”Runājot par sāpēm pēc operācijas, diskomforts nav īstais vārds. Pēc ķeizargriezieniem neatceros sāpes. Vienu reizi ļoti sāpēja krūtis, bet sāpēm nav nozīmes,” faniem raksta Kristīne.

Krūtis skaistule palielinājusi, jo viņai bijis nulles izmērs un nav bijusi iespēja uzlabot to formu, nācās palielināt. Nu viņas krūtīs ir ievietoti 650 mililitri ietilpīgi implanti.

Kristīne Deimone: Sievietes, kuras saka – nē skropstām, botoksam, matu pieaudzēšanai, vienkārši nevar to atļauties

Pirmo reizi krūtis palielinātas, jo viņa vēlējusies lielākas krūtis, otro reizi, jo pēc dēla dzimšanas mainījusies krūšu forma. Trešajā reizē nācās veikt operāciju asimetrijas dēļ.

Skropstu meistare parasti sociālajos tīklos liek bildes, kurās visā godībā izrāda apetītlīgās formas, jo lepojas ar savām formām un nevēlas tās slēpt.

Stāstot par operāciju izmaksām, Kristīne neslēpj, ka operācija izmaksā 3000 eiro, bet viss atkarīgs no plastiskā ķirurga un viņa cenām.

Ārsts, kuru ieteikt, kā lielisku speciālistu Kristīnei nav, jo visi viņu kādā veidā ir pievīluši. Kā vienu no pievilšanas piemēriem skaistule piemin faktu, ka ārsts nepamanīja krūšu asimetriju un kārtīgi nenošuva ”kabatas”.

”Nepiekrītu, ka dabiskāk nozīmē skaistāk. Mākslīgās skropstas ir komforts katram rītam. Viss, ko es daru, es to daru sev, ne kādam citam. Neinteresē neviena viedoklis. Pat mana mīļotā viedoklis – nē, jo zinu, ka viņš saprot, ka nekad nepārspīlēšu ar uzlabojumiem,” nobeidz Kristīne.