Šarmantā blogere Sindija vakariņu šovā liek ciemiņiem pašiem gatavot ēst

9 komentāri

TV3 kulinārijas šovā ”Vakariņas četratā” šonedēļ viens pie otra viesojas dažādos televīzijas šovos iepazīti cilvēki. Trešajā dienā kompānija ciemojās pie šarmantās ”Instagram” blogeres un TV šova ”Pilsētniece laukos” dalībnieces Sindijas Bokānes, un vakars pie viņas izvērtās visai neierasts.

Vakariņu gatavošana Sindijai iesākās ar sapucēšanos – šarmantā šovu zvaigzne ielokoja matus, uzkrāsoja košas lūpas un nopūderējās. ”Nevarēšu daudz bučoties šodien. Nosmērēšu visus ar lūpukrāsu,” atzina Sindija.

Arī TV šova ”Pilsētniece laukos” dalībniecei bija jāsarūpē trīs pašas gatavoti ēdieni un jāsarīko izklaide. Tomēr viņa bija izvēlējusies neierastāku taktiku – daļu ēdienu viņa nolēma gatavot kopā ar ciemiņiem – ”īsto veci” Uldi Grīnbergu, ”OKartes Akadēmijā” iepazīto mūziķi Mārtiņu Jātnieku un ”X Faktora” zvaigzni Jeļenu Matuli –, kurus jaunā dāma uzņēma savā 22 kvadrātmetrus šaurajā dzīvoklītī Rīgas centrā.

Pēc nelielās iestiprināšanās ar veselības kokteiļiem un nelielu uzkodu, kuras sastāvā bija auzu ”bļodiņas” ar krēmsieru un vītinātu šķiņķi, Sindija mudināja Jeļenu viņai palīdzēt pamatēdiena gatavošanā.

Tikmēr kungiem bija uzticēts izvēlēties vīraku. Atraktīvais Uldis ierosināja izkūpināt aromātu ar nosaukumu ”Kamasutra”, lai kompānija, vīrieša vārdiem, par to varētu paņirgt, tomēr kopīgā apspriedē tika pieņemt lēmums par labu lotosa smaržai.

Sindijas un Jeļenas kopīgi gatavoto lasi ar rīsiem un salātiem viesi novērtēja atzinīgi, arī Mārtiņš, kurš nedēļas sākumā atzinās, ka nav jūras velšu fans.

Turpinājumā viesus sagaidīja, kā šovā ierasts, viena no aizraujošākajām vakara daļām – izklaide. Sindija bija nolēmusi apvienot patīkamo ar lietderīgo un trijotni pamācīja, kā uztaisīt ideālo ”Instagram” profila foto.

Pēcāk pretēji šova noteikumiem namamāte atkal viesus iesaistīja ēdiena gatavošanā. Desertā bija paredzēts pasniegt kopīgiem spēkiem gatavotas plānās pankūkas, kas pildītas ar banānu un pasniegtas kopā ar saldējumu un svaigām ogām.

Tomēr pankūku cepšana pamatīgi izgāzās, un Sindija pieņēma lēmumu par plānu B. Pankūku vietā pannā tika apcepti banāni, kas tika pasniegti kopā ar izkusušu saldējumu, lielogu mellenēm un iebiezināto pienu.

”Neteiktu, ka stipri prasītos tā pankūka klāt,” atzina Jeļena. ”Es esmu vārda labā nozīmē pieēdusies.”

Vakariņu noslēgumā Sindija pavēstīja, ka tik jautri kā šajā vakarā viņas mājās vēl nekad nav gājis.

Par kopīgi gatavotajām vakariņās un izklaidi arī ”Instagram” blogere nopelnīja 31 punktu – 10 punktus no Jeļenas, kārtējos deviņus punktus no Mārtiņa un maksimālos 12 punktus no Ulda. ”Par uzdrīkstēšanos un darbošanos,” savu vērtējumu pamatoja ”īstais vecis”.