“Jūtos svētīta!” Samanta Tīna komentē lēmumu ļaut viņai pārstāvēt Latviju nākamā gada “Eirovīzijā”

4 komentāri
“Jūtos svētīta!” Samanta Tīna komentē lēmumu ļaut viņai pārstāvēt Latviju nākamā gada “Eirovīzijā”
LTV /INA KRONBERGA

Pagājušajās brīvdienās kļuva zināms, ka dziedātājai Samantai Tīnai būs iespēja pārstāvēt Latviju 2021. gada ”Eirovīzijā”. Dienu pēc šī lēmuma pavēstīšanas publiski skatuves māksliniece dalījusies sajūtās.

“Viens no labākajiem mirkļiem manā dzīvē! Jā! Es dodos uz ”Eirovīziju”! Paldies visiem par atbalstu! Es esmu laimīga un jūtos svētīta!” sociālajos tīklos rakstījusi dziedātāja. ”Paldies par vēstulēm un apsveikumiem!”

Jau ziņots, ka Samanta priecīgos jaunumus uzzināja LTV raidījuma ”Eirovīzija. Studijā Samanta Tīna” filmēšanā un bija ārkārtīgi priecīga.

View this post on Instagram

Yes! I’m going to Eurovision 2021! Thank you all for support! #loveyouall #eurovision2021

A post shared by Samanta Tīna Official (@samantatina) on

”Ak Dievs, cik skaisti! Tiešām? Ārprāts, tik jauki! Es tevi varētu sabučot un apķert ar tādu pašu entuziasmu, kā es to izdarīju uz ”Supernovas” skatuves, bet nedrīkst,” prieka asaras sarunā ar Tomu Grēviņu nespēja valdīt Samanta.

Starptautiskais ”Eirovīzijas” dziesmu konkurss tika atcelts Covid-19 pandēmijas dēļ. Tam vajadzēja notikt Nīderlandes pilsētā Roterdamā.

Nīderlandes valdība vēl neprognozē masu pasākumu atsākšanas laiku, tomēr ir izskanējušas ziņas, ka nākamā gada konkurss, iespējams, varētu notikt Roterdamā. Šobrīd dalību nākamā gada konkursā, ieskaitot Latviju, apstiprinājušas 23 valstis, savukārt no šīm valstīm 2020. gada nacionālo atlašu uzvarētājus dalībai 2021. gada konkursā izvirzījušas 15.

”Eirovīzijas” noteikumi nosaka, ka dziesma, ar ko izpildītājs piedalīsies 2021. gada konkursā, nevar būt tā pati, ar ko bija plānots pārstāvēt valsti šogad. Noteikumi nosaka, ka dziesma, kas piedalīsies nākamā gada konkursā, nedrīkst publiski izskanēt ātrāk par 2020. gada 1. septembri. Tas nozīmē to, ka 2021. gada konkursā Samanta nevarēs piedalīties ar dziesmu ”Still Breathing”.